reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Pewnie laktator kupię nowy.
Dużo dziewczyn/ znajomych poleca mieć swój prywatny z tego względu czy to poród naturalny czy cc czasem bywają sytuację że trzeba się wspomóc 😉
Pewnie kupię elektryczny żeby szybciej szło.
Niby w szpitalu dają w razie gdy jest taka konieczność ale chyba wolę mieć swój prywatny a po co później na szybko kupować jak się będzie leżeć z dzieciakiem w szpitalu.
 
reklama
Ja miałam ręczny z Avent, odciągałam sporo mleka, bo często wychodziłam i wtedy syn dostawał moje mleko z butelki. Trzeba się trochę namachać, ale dawał radę. Dodatkowy plus był taki, że jak mnie nie było 6h, to mogłam sobie odciągnąć mleko nawet poza domem, bo zmieścił się do torebki i nie było problemu z pełnymi piersiami. Teraz sama nie wiem jaki kupić, bo nie planuję dłuższych wyjść, więc w sumie ręczny by wystarczył, choć z drugiej strony kusi mnie elektryczny, bo byłoby wygodniej.
 
Czekam na pierwszego dzidziusia, ale siostra tez mi polecała tylko body kopertowe i pajace na poczatek, zeby nie zakladac przez głowe
 
Czekam na pierwszego dzidziusia, ale siostra tez mi polecała tylko body kopertowe i pajace na poczatek, zeby nie zakladac przez głowe

Również takie polecenia dostałam od bliskich 🤣 że to okres jesienno zimowy że to małe kurczątko potrzebuje ciepełka i że pajace są najlepsze na napy albo na suwak no i body kopertowe.
 
Ja miałam ręczny z Avent, odciągałam sporo mleka, bo często wychodziłam i wtedy syn dostawał moje mleko z butelki. Trzeba się trochę namachać, ale dawał radę. Dodatkowy plus był taki, że jak mnie nie było 6h, to mogłam sobie odciągnąć mleko nawet poza domem, bo zmieścił się do torebki i nie było problemu z pełnymi piersiami. Teraz sama nie wiem jaki kupić, bo nie planuję dłuższych wyjść, więc w sumie ręczny by wystarczył, choć z drugiej strony kusi mnie elektryczny, bo byłoby wygodniej.
Medela flex jest mała i bezprzewodowa i jest cichy. No i mam tylko na jedną i zobaczę czy da się dokupić system na dwie. Jak się nie da dokupić to kupię podwójny :).
 
Medela flex jest mała i bezprzewodowa i jest cichy. No i mam tylko na jedną i zobaczę czy da się dokupić system na dwie. Jak się nie da dokupić to kupię podwójny :).
Mój mózg ciążowy nie ogarnął takiej oczywistości, że przecież mogą być laktatory elektryczne bezprzewodowe. Aż samej mi się z siebie chce śmiać, bo cały czas miałam przed oczami ten kabel haha dziękuję :)
no to ja chyba się zdecyduje teraz na taki elektryczny:D
 
Mój mózg ciążowy nie ogarnął takiej oczywistości, że przecież mogą być laktatory elektryczne bezprzewodowe. Aż samej mi się z siebie chce śmiać, bo cały czas miałam przed oczami ten kabel haha dziękuję :)
no to ja chyba się zdecyduje teraz na taki elektryczny:D
A nic nie gadaj o baby brain ;). Mój mózg ciagle zapomina 🙈🙉. I juz marzę o tym by pamiętać cały czas 😁
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry