reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Cześć dziewczyny, tydzień temu odebrałam wynik testu Pappa, w którym ryzyko trisomii 21 wyszło 1:50. Lekarz wykonujący badanie odrazu zalecił amniopunkcję.
Byłam załamana, codziennie płakałam i nie potrafiłam normalnie funkcjonować.
Zaczęłam odmawiać nowennę pompejanska i modlic sie do św. Rity.
Poczytałam jeszcze forum i postanowiłam zrobić test DNA Nifty, w czwartek próbka trafiła do laboratorium a dziś otrzymałam wyniki - niskie ryzyko 1/3567054877.
Dalej się trzęsę 😅
Dlatego my z mężem nie zdecydowaliśmy się na test papa.
Za dużo stresu nerwów.
Mieliśmy prenatalne dwa usg pierwszego trymestru i to nam wystarczy.
 
reklama
Cześć dziewczyny, tydzień temu odebrałam wynik testu Pappa, w którym ryzyko trisomii 21 wyszło 1:50. Lekarz wykonujący badanie odrazu zalecił amniopunkcję.
Byłam załamana, codziennie płakałam i nie potrafiłam normalnie funkcjonować.
Zaczęłam odmawiać nowennę pompejanska i modlic sie do św. Rity.
Poczytałam jeszcze forum i postanowiłam zrobić test DNA Nifty, w czwartek próbka trafiła do laboratorium a dziś otrzymałam wyniki - niskie ryzyko 1/3567054877.
Dalej się trzęsę 😅

Super! Cieszę się razem z Tobą! Sama tez straciłam mnóstwo nerwow przez Pappa. Test Sanco jest prawidłowy:)

A jaka płeć u Ciebie?
 
Cześć dziewczyny, tydzień temu odebrałam wynik testu Pappa, w którym ryzyko trisomii 21 wyszło 1:50. Lekarz wykonujący badanie odrazu zalecił amniopunkcję.
Byłam załamana, codziennie płakałam i nie potrafiłam normalnie funkcjonować.
Zaczęłam odmawiać nowennę pompejanska i modlic sie do św. Rity.
Poczytałam jeszcze forum i postanowiłam zrobić test DNA Nifty, w czwartek próbka trafiła do laboratorium a dziś otrzymałam wyniki - niskie ryzyko 1/3567054877.
Dalej się trzęsę 😅
Tak myślałam, że chyba ryzyko było niskie.. bo nic nie pisałaś. . A to było już skorygowane ryzyko? Bo Ty masz 30 lat jeśli dobrze pamiętam. Najważniejsze, że dzidzia zdrowa. Bardzo się cieszę :).
 
Hej. Moja 8 będzie miała w listopadzie 🙈. Tak dostała od nas paczuszkę ze zdjęciem usg, niebieskim smoczkiem i różowymi skarpetkami bo płeć jeszcze zagadka 😁. Dopiero na drugi dzień do niej dotarło że bedzie straszą siostrą, radość ogromna 😊. Moja nie dopytuje kiedy będzie tylko porównuje wielkościowo brzuchy 😂. Powiedz synowi zobaczysz jak będzie się o Ciebie i dzidzie troszczyć to taaaakie słodkie 😍
O to taką samą różnice będziemy miały ;)
Ale fajnie to zrobiliście. Chcemy mu powiedzieć w pierwszy dzień wakacji, więc może co nieco wykorzystam Wasz pomysł :D
 
reklama
Halo Mamusie
My dziś egzaminujemy ;). Trzymajcie kciuki, żeby córa zdała. Wierzę, że będzie dobrze, ale stresu przy tym tyle, że hoho.
Normalnie mąż by pojechał, ale w szkole mamy ciężkie zebranie- bo mamy dużo agresywnych dzieci i w koncu się rodzice tych grzeczniejszych obudzili, że dłuzej się nie da!( no i na zebranie nie idę bo chyba bardziej by mnie z równowagi wyprowadziło) .
Jak Wasze samopoczucia? Jal Wasze brzuszki, bo mój to już jest widoczny, a jak leżę na wznak to wystaje🤣🤣
 
Do góry