reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

U mnie pierwsza córka 3850 i było cc bo ułożenie pośladkowe. Syn dwa lata później poród SN bo miał mieć 3 kg i lekarz się zgodził ze mogę próbować naturalnie. A urodził się o wadze 4400kg. Wszyscy byliśmy w szoku ze to taki olbrzym ale szybko urodziłam i nic się nie stało z rana po cc. Trzeci poród córka 3500kg. Ale bardzo się cieszył ze juz nie miałam cc, bo pierwsza bardzo źle zniosłam, porody SN miałam bardzo szybkie. Mam nadzieję że teraz też tak będzie.
 
reklama
Moje pierwsze dziecko miało 4100 i 59 cm. Wszyscy którzy wchodzili na salę jak mnie szyli dziwili się jak go urodziłam ;D
No teraz rzadko tak duże dzieci rodza się sn. Także brawo :).
@Nowa103 nie wiem jak z eukaliptusem. Ja polecam i krople na katar i tabletki na gardło pre.nalen.
@Kami89 Brawo Ty. Super, że dałaś radę z synem i że cc się nie skończyło :).
@Ainais @natin77 @Aleksandretta ja ma też totalny brak sił 🙈. Chyba nigdy aż tak nie byłam zmeczona. A najgorsze, że to dopiero początek, a co to będzie jak brzuszek się pojawi 😱
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś tez dzień totalnie zmarnowany. Większość dnia przeleżałam w lozku. Nie wiem skąd taki kryzys bo dotychczas naprawdę niezle ciąże znosiłam. U mnie skończony 11 tydzień dziś… za dwa dni idę na usg takie zwykle do mojego lekarza i będę mieć pobierana krew do Sanco. A w czwartek prenatalne…
Czuje się jakaś zniecierpliwiona - chciałabym żeby ten pierwszy trymestr był już za mną i te pierwsze prenatalne, którymi się stresuje…
Ja byłam rano na zakupach z mężem, potem też położyłam się chwilę do łóżka, wstałam chwilę, żeby zrobić spaghetti na obiad, po obiedzie moje dziewczyny poszły do babci, która mieszka obok nas, a ja znów do łóżka, także bardzo dobrze cię rozumiem... Jeszcze ostatnie kilka dni przychodzi wieczór, zaczyna boleć mnie żołądek, męczą mdłości i wymioty, więc jeszcze dodatkowe atrakcje mam. Też liczę, że drugi trymestr będzie łatwiejszy. U mnie dopiero 10 tydzień będę zaczynać, wizytę mam 10.05, a prenatalne 12.05, więc jeszcze chwilę. Daj znać po wizycie jak tam maluszek 🙂
 
U mnie pierwsza córka 3850 i było cc bo ułożenie pośladkowe. Syn dwa lata później poród SN bo miał mieć 3 kg i lekarz się zgodził ze mogę próbować naturalnie. A urodził się o wadze 4400kg. Wszyscy byliśmy w szoku ze to taki olbrzym ale szybko urodziłam i nic się nie stało z rana po cc. Trzeci poród córka 3500kg. Ale bardzo się cieszył ze juz nie miałam cc, bo pierwsza bardzo źle zniosłam, porody SN miałam bardzo szybkie. Mam nadzieję że teraz też tak będzie.
Jej, to twój synek był naprawdę duży, gratulacje, że dałaś radę 🙂 moja pierwsza ważyła 3160g, druga 2650, ale urodziła się jakieś 2 tygodnie wcześniej niż termin. Oba porody sn bez znieczulenia i szczerze liczę, że teraz będzie również naturalny, mam obawy przed CC i późniejszym dochodzeniem do siebie. A moje porody i pod względem bólu nie były aż tak straszne i w miarę szybkie - pierwszym razem miałam tak mało bolesne skurcze, że stwierdziłam, że to nie może być poród 🙈
 
Hoho to u Was naprawdę duże dzieciaczki w porównaniu z moją córcią. 2800 a i tak mnie nacięli 😑 może teraz się obejdzie bez. Nacinali Was przy drugim porodzie także?
 
reklama
Oo to super, mnie nacięli za pierwszym razem i naprawdę 2 tygodnie było mi ciężko 😵‍💫
Ja to szybko śmigalam normalnie, choć byłam też na antybiotyku po pierwszym porodzie chyba 5 dni, więc też nic kompletnie mnie nie bolało, nie wiedziałam co to obkurczanie macicy, ale drugim razem już się dowiedziałam 😂 a u ciebie bolało wtedy cały czas czy np przy siedzeniu tylko?
 
Do góry