reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

A jakie witaminy bierzecie? Ja kupiłam pregna plus a potem dopiero przeczytałam że jest wersja bez żelaza, którego ponoć lepiej nie brać jeśli nie ma się niedoborów i nie wiem czy kupować drugie czy już wziąć to opakowanie całe... 🤔
 
reklama
Miałam to samo i też brałam najlepiej fluomizin potem pimafucin. Tylko u mnie jeszcze były pomarańczowe upławy. Mi ginekolog kazał brać tak samo jak tobie, ale mi się nie poprawiało więc sama przestałam brać luteinę dopochwowo i zaczęłam dwa razy prolutex czyli w zastrzyku. Wcześniej brałam tylko raz. Jak już przestałam brać luteinę to infekcja przeszła po pimafucin. Teraz już nie mam upławów.
To jest właśnie to, że jak na jedno pomoże to na drugie zaszkodzi. 😟 Zobaczę jak jeszcze jutro będzie, jak nic się nie zmieni to zadzwonię żeby mi wypisała receptę i tyle.
 
Też właśnie mam teraz jakieś podrażnienie po luteinie. Mam maść pimafucort póki co bo tylko to miałam w domu, a wizyta w poniedziałek.
 
A jakie witaminy bierzecie? Ja kupiłam pregna plus a potem dopiero przeczytałam że jest wersja bez żelaza, którego ponoć lepiej nie brać jeśli nie ma się niedoborów i nie wiem czy kupować drugie czy już wziąć to opakowanie całe... 🤔
Też od początku biorę Pregna plus 😇
 
Ja biorę omega med optima forte. W poprzedniej brałam prenatal uno a później duo. Ale nie pasuje mi że od początku ciąży nie ma tam dha 🤔
 
Hej, jestem nowa tutaj :zawstydzona/y: na ten moment mamy 7t+5d i zero objawów, czy któraś z was tak samo jak ja nie ma żadnych objawów? (dodam pierwsza ciąża, nie wiem czego się spodziewać)
 
reklama
Do góry