reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Stało się to czego się obawiałam (a czego się chyba po części spodziewałam widząc dzisiejszy niski wynik bety) dostałam @… Ciąża biochemiczna. Także pierwszy falstart… W piątek zrobię ponownie betę żeby upewnić się ze maleje i działamy od nowa 💪🏻
Życzę Wam wszystkim dużo zdrówka i sił oraz powodzenia! Szczęśliwych rozwiązań❣️
 
U mnie stresior i to nie mały, nagły ból brzucha i brązowe plamienia…wzięłam nospe max i czekam na rozwój sytuacji. Trochę mnie to niepokoi zważywszy na niską betę…tak trochę spodziewam się najgorszego :/
Ewcia, na twoim miejscu jak najszybciej skontaktowałabym się z ginekologiem. Być może masz za niski progesteron i musisz brać luteinę? Ja też mam bóle brzucha, ale jak narazie wszystko jest Ok, beta przyrasta. Moja przyjaciółka miała na początku ciąży nie tyle plamienia, co obfite krwawienia żywą krwią, ale dzięki pomocy lekarza udało się to opanować i teraz ma zdrową roczną córcię ❤️ Będzie dobrze, tylko szybko do lekarza! 🥰
 
Ewcia, na twoim miejscu jak najszybciej skontaktowałabym się z ginekologiem. Być może masz za niski progesteron i musisz brać luteinę? Ja też mam bóle brzucha, ale jak narazie wszystko jest Ok, beta przyrasta. Moja przyjaciółka miała na początku ciąży nie tyle plamienia, co obfite krwawienia żywą krwią, ale dzięki pomocy lekarza udało się to opanować i teraz ma zdrową roczną córcię ❤️ Będzie dobrze, tylko szybko do lekarza! 🥰
Sęk w tym, że zanim dostałam @ miałam typowe objawy, ktore co miesiąc mi towarzysza przy @, uderzenia gorąca, bóle brzucha. Krew jest typowo menstruacyjna ciemna ze skrzepami do tego bóle burza powiedziała bym ze nawet mocniejsze niż przy standardowej @. Nie będę się łudzić, jutro zrobię betę żeby tylko upewnić się ze spadła 🤷🏼‍♀️
 
Ech, robiłam jeszcze test ciążowy a tam pod koniec plamienie rozowe. Umówiłam na dzisiaj wizytę, a miałam iść za 2 tyg dopiero. Już nie pamiętam jak miałam w tamtej ciąży. A test po 2 dniach nie jest jakiś mocniejszy tylko to innej firmy. Drugie zdjęcie z dziś.
20220228_070133.jpg
20220302_054639.jpg
 
Ech, robiłam jeszcze test ciążowy a tam pod koniec plamienie rozowe. Umówiłam na dzisiaj wizytę, a miałam iść za 2 tyg dopiero. Już nie pamiętam jak miałam w tamtej ciąży. A test po 2 dniach nie jest jakiś mocniejszy tylko to innej firmy. Drugie zdjęcie z dziś.
Daj znać co powiedział lekarz, trzymam kciuki żeby wszystko było jednak dobrze 😌
 
reklama
Dziewczyny, wystarczy 2 razy sprawdzić betę? Miałam dobry przyrost i nie wiem czy iść 3 raz?
 
Do góry