reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
A jak u was z uprawieniem seksu ?
Po biochemicznej w styczniu, teraz się wszystkiego boję,naczytalam sie ,że nie powinno uprawiać się seksu w pierwszych tyg ciazy zeby zmniejszyć ryzyko poronienia...
Ja jak narazie się boję ze względu na plamienia i czasami bóle brzucha 🤭 Wolę dzisiaj dopytać lekarza czy powinnam się wstrzymać czy można sobie pozwolić na takie przyjemności :p
 
Cześć,dzisiejsza beta 13385 :) 5+1..prog 35.2 ng a było 49 ng tydzień temu co mnie troszkę zastanawia
Mi lekarka tłumaczyła że progesteron zmienia się nawet kilkadziesiąt razy w ciągu dnia więc nie ma co się takimi skokami przejmować jak jest w normie 😊 raz miałam 49 a na kolejnym 38 także niby to normalne 😊
 
Ktoś jakieś badania dzisiaj albo wizyty zalicza? 😁 ja zrobiłam betę, do tego tsh, bo po 1 porodzie miałam poporodowe zapalenie tarczycy i muszę to kontrolować. Jutro wizyta, na którą wiem, że idę bez sensu, bo nic nie będzie widać, ale mam kilka pytań do lekarza ;)
Jak u Was samopoczucie? Jakieś objawy?
Też byłam dziś na becie i progu,wynik już podałam..jestem dużo spokojniejsza teraz niż tydzień temu :) A co do objawów..własnie przyszły mi nowe staniki bo ni uja się noe mieszczę nawet w te co miałam ciut za duże,sikam jak głupia i jestem zmęczona/czasami rozdrażniona ale ustąpiły w miarę mdłości i awersje do jedzenia :) a jak u Ciebie?
 
Ja jak narazie się boję ze względu na plamienia i czasami bóle brzucha 🤭 Wolę dzisiaj dopytać lekarza czy powinnam się wstrzymać czy można sobie pozwolić na takie przyjemności :p
Tez narazie się wstrzymam do wizyty ..
Ja mam ciagle ból podbrzusza ,jak na okres..
 
Dziewczyny, a czy u Was występują plamienia? Ja dopiero wyszłam ze szpitala, covid pozytywny… skończony 7tydzień, żadnych bóli… serduszko już jest 🤗
 
U mnie zawroty głowy i lekkie nudności, duszność. @PasiastyOgon współczuję. Ja miałam tak dziwnie że wymioty miałam dopiero w 5 miesiącu kilka razy. A takie średnio estetyczne pytanie, co robiłaś z dzieckiem jak musiałaś zwymiotować? Robiłaś to do miski czy dziecko pod pachę i do łazienki, czy może do łóżeczka żeby przynajmniej był bezpieczny?
Starszy miał wtedy 18 miesięcy, a mąż akurat 2 miesiące przerwy między jedną pracą, a drugą i dzięki temu przetrwałam :)
No, ale kilka sytuacji było, że bieglam do toalety, a dzieciak szedł za mną 🤷‍♀️
On z tych, które w łóżeczku nie usiedzą ;)
 
Starszy miał wtedy 18 miesięcy, a mąż akurat 2 miesiące przerwy między jedną pracą, a drugą i dzięki temu przetrwałam :)
No, ale kilka sytuacji było, że bieglam do toalety, a dzieciak szedł za mną 🤷‍♀️
On z tych, które w łóżeczku nie usiedzą ;)
Mój też nie usiedzi ale w kryzysowej sytuacji lepszy już płacz z łóżeczka niż dziecko w tarapatach bo matka poszła sobie... no ale 18 miesięcy to rzeczywiście już latwiej
 
Mam już betę. W poniedziałek 52,1 a dzisiaj 148,7 :)
TSH 1,345 więc też super :)
 

Załączniki

  • 20220316_121606.jpg
    20220316_121606.jpg
    92,2 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry