reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Spokojnie ja byłam chora przez ponad 3 tygodnie, kaszel katar zatoki i na samym początku i z dzieckiem wszytsko ok 🙂 dzisiaj idę na kolejne prenatalne ale u lekarza z certyfikatem (mimo że mój prowadzący nie ma to ufam jego oku), ale z pierwszych dzieckiem też tak robiłam dla spokojniej głowy 😁
Ja mam jutro prenatalne i mam nadzieję, że wszystko jest w porządku 🙏
 
reklama
Miałam bardzo pracowity weekend od piątku i nie zaglądałam do Was regularnie. Ale naprodukowałyście! W końcu udało mi się nadrobić ;)
Dobrze, że jeszcze nie utworzyłyście prywatnego forum, bo bym się nie załapała.
@Ika89.... myślę, że z tą listą to dobry pomysł, zaraz wyślę Ci wiadomość prywatną ;)
Zastanawiałam się właśnie jak się czujecie, bo ja mam spadek energii właściwie od początku także podziwiam mamusie, które zajmują się jeszcze maluchami 🙈 dzisiaj już jest wyjątkowo dobrze, ale jeszcze kilka dni temu mówiłam, że nie pamiętam jak to jest się dobrze czuć 😁 ja najgorzej wspominam 9tydzień, bo miałam straszne mdlosci, plus po przejściu z kanapy do toalety miałam zadyszkę, wszystko musiałam robić na siedząco, już nawet popłakiwałam, bo miałam tego dosyć 😪
W piątek miałam straszny ból podbrzusza, dosłownie jak na okres, ale nie było plamienia i po godzinie przeszlo, więc nie brałam żadnych leków, ale z tego co słyszałam to można przyjmować nospe? Ktoś brał?
Jutro kończę 11 tydzień, a prenatalne mam za 2 tyg, także czekam na Wasze, bo wiem, że sporo z Was ma wcześniej :)
@Sherlook bardzo mi przykro, trzymam mocno kciuki, miejmy nadzieję, że po prostu dzidziuś dobije do swojego rozmiaru troszkę później :*
 
Ja też mam stracha przed jutrzejszym USG, czy wszystko ok, tym bardziej że już zdążyliśmy powiedzieć najbliższej rodzinie... Jeszcze martwię się czy to przeziębienie jakoś nie wpłynie na maluszka... No i objawów właściwie brak. Ale mam nadzieję że wszystko ok 🙏
Ja tez praktycznie bez objawów. Miałam właśnie szybkie usg, miało być prze,MZ brzuch ale się chował więc dopochwowe. Widziałam go od góry, bijące serce i jak ruszał rączkami przy głowie:)
 
@Nana_ ja biorę No-spe sporadycznie, jak bardziej czuje podbrzusze.
Mój lekarz powiedział, że do 3 dziennie można brać (ale tutaj jednak warto skonsultować się ze swoim lekarzem, w celu potwierdzenia tego 😉)
Wiem, że cześć kobiet przyjmuje nospe jak luteinę czy dupka, więc raczej szkodziła być nie może 🤔
 
Miałam bardzo pracowity weekend od piątku i nie zaglądałam do Was regularnie. Ale naprodukowałyście! W końcu udało mi się nadrobić ;)
Dobrze, że jeszcze nie utworzyłyście prywatnego forum, bo bym się nie załapała.
@Ika89.... myślę, że z tą listą to dobry pomysł, zaraz wyślę Ci wiadomość prywatną ;)
Zastanawiałam się właśnie jak się czujecie, bo ja mam spadek energii właściwie od początku także podziwiam mamusie, które zajmują się jeszcze maluchami 🙈 dzisiaj już jest wyjątkowo dobrze, ale jeszcze kilka dni temu mówiłam, że nie pamiętam jak to jest się dobrze czuć 😁 ja najgorzej wspominam 9tydzień, bo miałam straszne mdlosci, plus po przejściu z kanapy do toalety miałam zadyszkę, wszystko musiałam robić na siedząco, już nawet popłakiwałam, bo miałam tego dosyć 😪
W piątek miałam straszny ból podbrzusza, dosłownie jak na okres, ale nie było plamienia i po godzinie przeszlo, więc nie brałam żadnych leków, ale z tego co słyszałam to można przyjmować nospe? Ktoś brał?
Jutro kończę 11 tydzień, a prenatalne mam za 2 tyg, także czekam na Wasze, bo wiem, że sporo z Was ma wcześniej :)
@Sherlook bardzo mi przykro, trzymam mocno kciuki, miejmy nadzieję, że po prostu dzidziuś dobije do swojego rozmiaru troszkę później :*
Z tą nospą niby można ale to też nie jak suplementy zwykłe, zawsze lepiej najpierw Magnez. Jak są duże problemy to lepiej nospa niż nic ale obecnie trwają badania NT jej wpływu na zaburzenia integracji sensorycznej u dzieci.
 
Miałam bardzo pracowity weekend od piątku i nie zaglądałam do Was regularnie. Ale naprodukowałyście! W końcu udało mi się nadrobić ;)
Dobrze, że jeszcze nie utworzyłyście prywatnego forum, bo bym się nie załapała.
@Ika89.... myślę, że z tą listą to dobry pomysł, zaraz wyślę Ci wiadomość prywatną ;)
Zastanawiałam się właśnie jak się czujecie, bo ja mam spadek energii właściwie od początku także podziwiam mamusie, które zajmują się jeszcze maluchami 🙈 dzisiaj już jest wyjątkowo dobrze, ale jeszcze kilka dni temu mówiłam, że nie pamiętam jak to jest się dobrze czuć 😁 ja najgorzej wspominam 9tydzień, bo miałam straszne mdlosci, plus po przejściu z kanapy do toalety miałam zadyszkę, wszystko musiałam robić na siedząco, już nawet popłakiwałam, bo miałam tego dosyć 😪
W piątek miałam straszny ból podbrzusza, dosłownie jak na okres, ale nie było plamienia i po godzinie przeszlo, więc nie brałam żadnych leków, ale z tego co słyszałam to można przyjmować nospe? Ktoś brał?
Jutro kończę 11 tydzień, a prenatalne mam za 2 tyg, także czekam na Wasze, bo wiem, że sporo z Was ma wcześniej :)
@Sherlook bardzo mi przykro, trzymam mocno kciuki, miejmy nadzieję, że po prostu dzidziuś dobije do swojego rozmiaru troszkę później :*
Ja myślałam, że już lepiej będę się czuła, bo już 12t+1d, a wczoraj i dzisiaj wymiotowałam. Do tej pory było mi po prostu okropnie niedobrze, ale tylko raz zwróciłam wtedy. Także ten tydzień zaczęłam z przytupem 😅 Leżę na kanapie, miska obok i tylko się modlę żeby mi przeszło 😰
 
Spokojnie ja byłam chora przez ponad 3 tygodnie, kaszel katar zatoki i na samym początku i z dzieckiem wszytsko ok 🙂 dzisiaj idę na kolejne prenatalne ale u lekarza z certyfikatem (mimo że mój prowadzący nie ma to ufam jego oku), ale z pierwszych dzieckiem też tak robiłam dla spokojniej głowy 😁
Ja też się rozchorowałam na początku kwietnia, jakoś w 7 tygodniu, pisałam też wtedy, że się martwię, bo właściwie nic nie mogłam jeść, przez 4 dni czułam się jak umarlak i strasznie kaszlałam. Ale tydzień temu byłam na usg i wszystko dobrze :)
 
@Nana_ ja biorę No-spe sporadycznie, jak bardziej czuje podbrzusze.
Mój lekarz powiedział, że do 3 dziennie można brać (ale tutaj jednak warto skonsultować się ze swoim lekarzem, w celu potwierdzenia tego 😉)
Wiem, że cześć kobiet przyjmuje nospe jak luteinę czy dupka, więc raczej szkodziła być nie może 🤔
Ja na początku miałam czasami silne bóle brzucha, więc zdarzało się, że brałam nospę
 
Ja myślałam, że już lepiej będę się czuła, bo już 12t+1d, a wczoraj i dzisiaj wymiotowałam. Do tej pory było mi po prostu okropnie niedobrze, ale tylko raz zwróciłam. Także ten tydzień zaczęłam z przytupem 😅 Leżę na kanapie, miska obok i tylko się modlę żeby mi przeszło 😰
Strasznie Ci współczuję, podobno jest dużo lepiej po 14tyg i też czekam na ten moment 🙈
 
reklama
Do góry