reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Dziewczyny czy wy też na nic siły nie macie, mi to nawet do pracy stroić się nie chce, paznokcie nie zrobione, zero motywacji do życia..
tak, mi też się nie chce. Ubieram byle co, na twarz tylko podkład i tusz do rzęs... na paznokcie chodzę do kosmetyczki więc chociaż to mam zrobione 😆
 
reklama
To ja chyba rzeczywiście dobrze zniosła to cc bo wydaje mi się, że w kroplówce była pyralgina, to możliwe? Jak się skończyła, tylko raz poprosiłam o przeciwbólowe. Najgorsza była pionizacja i pierwszy prysznic.
Ja też dobrze zniosłam, ale mi na bank morfine dawali w pierwszy dzień. Potem też żarłam przeciwbólowe, ale nie pamiętam jakiegoś mega bólu...
 
Szybciutko Ci poszło. No oni tez się czasem mylą. Jak pojechalam na IP był moj akurat gin i mi mowi, ze ruch jest da mnie na ktg... polozna odczytala mówi.. skurcze się nie piszą jak mnie zatrzymają wracaj do domu bo dziś nie urodzisz była wtedy 14.0 a młodą urodziłam po 18.
@Nowa103 Ja mam podobnie że zeby bez znieczulenia i przeciebóle jak kilkanascie h nie przechodzi. Wiec to raczej wysoki..
@Aleksandretta masz rację o pologu tak mało się mówi, o karkieniu piersią też 😔. Ja byłam w takim szoku jak przystawiłam młoda a tu taki ból... ale na brodawki miałam krem i po kilku dniach było ok. Trzymam kciuki żeby ten porod był taki jak ostatni.
@PasiastyOgon jak Ty dajesz radę z wymiotami?. Ja dzis czuję sie fatalnie... od wczoraj mam migrene, od rana mnie mdli i leżę jak zwłoki.. młody coś robi obok mnie a ja mu tylko przytakuję. Uff jezdzi autkiem teraz :).
Od wczoraj nie wymiotowałam, tylko mdłości... ale je zajadam, bo tylko to trochę pomaga teraz, więc nie wiem jak to będzie z wagą niedługo 😅
Starszak sie rozchorował, więc siedzi z młodą w domu, a ja mam totalny zjazd i brak sił...
 
@Ika89.... ja część kojarzę nicków.
@Sherlook dawno nie pisała?
@Marzena06 jesli dobrze kojarzę to chybs teraz bliźniaki może będzie mieć..
U mnie na ostatnim usg ponad tydzień temu maluch urósł o 3 dni mniej niż powinien. A już wcześniej był młodszy też. Mój ginekolog się bardzo przejął i nieźle mnie nastraszył. Nawet nie kazał się na prenatalne umawiać 😭😭 więc musiałam odpocząć od forum. Nie jestem w stanie czytać jak wasze dzieci się super rozwijają, bo od razu widzę mojego maluszka,który być może jest chory, albo już mu nie bije serduszko i płaczę😢 W czwartek mam kolejne najważniejsze usg i zobaczymy co i jak. Trzymajcie kciuki. Jak będzie źle też napiszę 😢
 
U mnie na ostatnim usg ponad tydzień temu maluch urósł o 3 dni mniej niż powinien. A już wcześniej był młodszy też. Mój ginekolog się bardzo przejął i nieźle mnie nastraszył. Nawet nie kazał się na prenatalne umawiać 😭😭 więc musiałam odpocząć od forum. Nie jestem w stanie czytać jak wasze dzieci się super rozwijają, bo od razu widzę mojego maluszka,który być może jest chory, albo już mu nie bije serduszko i płaczę😢 W czwartek mam kolejne najważniejsze usg i zobaczymy co i jak. Trzymajcie kciuki. Jak będzie źle też napiszę 😢
Trzymam mocno kciuki kochana 🥺 Za ciebie i maluszka, oby nadrobił ❤️ Życzę ci tego z całego serca
 
U mnie na ostatnim usg ponad tydzień temu maluch urósł o 3 dni mniej niż powinien. A już wcześniej był młodszy też. Mój ginekolog się bardzo przejął i nieźle mnie nastraszył. Nawet nie kazał się na prenatalne umawiać 😭😭 więc musiałam odpocząć od forum. Nie jestem w stanie czytać jak wasze dzieci się super rozwijają, bo od razu widzę mojego maluszka,który być może jest chory, albo już mu nie bije serduszko i płaczę😢 W czwartek mam kolejne najważniejsze usg i zobaczymy co i jak. Trzymajcie kciuki. Jak będzie źle też napiszę 😢
Kochana trzymam kciuki. Jest mi bardzo przykro tulam Cię mocno. I wierzę, że będzie dobrze.
 
reklama
U mnie na ostatnim usg ponad tydzień temu maluch urósł o 3 dni mniej niż powinien. A już wcześniej był młodszy też. Mój ginekolog się bardzo przejął i nieźle mnie nastraszył. Nawet nie kazał się na prenatalne umawiać 😭😭 więc musiałam odpocząć od forum. Nie jestem w stanie czytać jak wasze dzieci się super rozwijają, bo od razu widzę mojego maluszka,który być może jest chory, albo już mu nie bije serduszko i płaczę😢 W czwartek mam kolejne najważniejsze usg i zobaczymy co i jak. Trzymajcie kciuki. Jak będzie źle też napiszę 😢
Bądź dobrej myśli. Może coś jeszcze nadrobi. Dbaj o siebie a my 3mamy kciuki.
 
Do góry