reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Ja mam dziś 11+3, energii mi nie brakuje, ale co z tego skoro dostałam nakaz leżenia przez plamienia. Dwulatka na pokładzie więc łatwo nie jest. 😄
Jeszcze te kilka dni i zacznę drugi trymestr to będzie spokojniej 😉 prenatalne mam za tydzień i już się nie mogę doczekać 😉 chociaż jakby nie było to jestem na usg co tydzień, albo wizyta albo izba przyjęć bo plamienia 😵‍💫
 
reklama
Ja dzisiaj 8+1, nadrobiłam was i zaczynam się bać bo u mnie jest o wiele lepiej z mdłościami i jakoś tak w miarę sobie radziłam w pracy, więcej energii miałam do prowadzenia lekcji i nawet sobie pomyślałam, że jakby tak zostało to było by super 😊 Gratuluję wszystkim udanych wizyt, ja dopiero w następną środę się upewnię czy wszystko w porządku. Wymieniłam wszystkie żele po prysznic i szampon bo orientalne zapachy, które uwielbiałam mnie odrzucaja 😁
 
Nie, nawet nie zwróciłam na nią uwagi. To coś dziwnego/złego?
Niekoniecznie. U mnie coś podobnego nazwał lekarz rozwarstwieniem kosmówki, ale może to zależy od sprzętu, kątu patrzenia itp., każdy przypadek jest inny. Ale zwróciło to moja uwagę, bo sama dość mocno tym się martwię, ale u Ciebie to może być zupełnie niepowiązane. Albo coś było ale się zasklepilo
 
Dziewczyny, a czy ktoras z Was robila albo bedzie robic SANCO albo NIFTY? Zastanawiam sie, tylko nie bardzo rozumiem roznic pomiędzy badaniami...
 
Trafiłaś na bardzo dobrego lekarza 😃 mi koleżanka powiedziała żeby zagadać właśnie o prenatalne że może sam lekarz zaproponuje że wypisze skierowanie a i owszem wypisał skierowanie ale bez wskazań czyli 100 %płatne i to jeszcze tam gdzie sam chciał do zaprzyjaźnionego lekarza
Mi na skierowaniu właśnie wpisał, że coś nie tak z tętnem dziecka. Ale odrazu powiedział, że to nie prawda😅 tylko, żeby były darmowe to musi być wskazanie, także dlatego to wpisał.
 
A będziecie robić tylko USG czy na Pappę też się decydujecie?
Osobiście nie chciałam robić Pappy, bo jakoś nie wierzę żeby zdrowie mojego maluszka zależało od statystyk i prawdopodobieństwa, ale dzisiaj zaczęłam się nad tym zastanawiać
 
Czy ktoraś z Was jeszcze wymiotuje czy tylko ja?
Od rana przy myciu zębów, a teraz to co zjadłam od rana 🤮
A muszę się zebrać z młodą na szczepienie...🙄
Ja tak miałam przedwczoraj. Dotychczas tylko mdłości, a wymiotować zaczęłam, gdy próbowałam być na czczo przed badaniem krwi.
Skończyło się na tym, że badanie przełożyłam na piątek. Ciekawe jak to będzie...
 
reklama
Do góry