reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Tak się zastanawiam, czy jedzenie na czas porodu (banany, batoniki, itp) trzeba dać do woreczków strunowych czy po prostu w osobnej torbie/ reklamówce można mieć?
Jak Ci wygodnie, ja to uważam że lepiej mieć jak najmniej toreb, bo nie zawsze znajdzie się osoba która z tym nam pomoże. Ja to się nastawiam że i tak nic nie przełknę. Przy cc i porodzie SN wymiotowalam równo. 🙈
 
reklama
Tak się zastanawiam, czy jedzenie na czas porodu (banany, batoniki, itp) trzeba dać do woreczków strunowych czy po prostu w osobnej torbie/ reklamówce można mieć?
Ja przy pierwszym porodzie nie myslalam o glodzie, urodzilam o 11.30 i jeszcze podczas kangurowania dostalam obiad, w szpitalu bylam o 3, ten obiad byl moim pierwszym posilkiem tego dnia, bylam strasznie glodna. Byl ze mna maz i wode czy cokolwiek czego potrzebowalam podawal z torby. Teraz bede sama i szykuje sobie osobna torbe do porodu, koszule, kapcie, szlafrok, majtki poporodowe, dokumenty i telefon (mam nadzieje trafic na mila polozna, ktora zrobi nam pierwsze wspolne zdjecie) mam tez batonik i wode. Wydaje mi sie, ze bedzie wygodniej, a i nikt obcy nie bedzie grzebal mi w torbie (bardzo upchanej), boje sie, ze pozniej takiej przewalonej nie zamkne
 
reklama
Do góry