reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej dziewczyny. Jak weekend? Zabieram się za pakowanie torby. Powiedzcie jakie przygotujcie ubranko na ten pierwszy raz? Body pajacyk czapeczka i otulacz? Czy może macie jakieś inne wytyczne?
 
reklama
Najlepiej przemywać woda
Jak będzie wychodzić biały śluz to go nie czyścimy, nie wyciągamy - to naturalne
Przy dziewczynkach nie używa się sudocremu

To z tego co pamiętam.
Odbijam piłeczkę 🙈 teraz będę miała chłopca - jakto jest? Coś się naciąga czy co? Podobno przy pampersowaniu lepiej po otwarciu pampersa przykryć pieluch bo może zasikac 🙈?
ja pytalam poloznej, to mowila, zeby nie naciagac siusiaka, ale czytalam, ze trzeba, najlepiej podczas kapieli ale tylko "do pierwszego oporu". U nas to maz kapie synka, mowil, ze co jakis czas troszeczke mu naciaga, ale nie robilismy tak od urodzenia
 
Hej dziewczyny. Jak weekend? Zabieram się za pakowanie torby. Powiedzcie jakie przygotujcie ubranko na ten pierwszy raz? Body pajacyk czapeczka i otulacz? Czy może macie jakieś inne wytyczne?
Ja dzisiaj byłam na ciążowej sesji zdjęciowej, cieszę się że wszystko się udało. Wyszło super, będzie ładna pamiątka. Poza ślicznymi zdjęciami powiem wam, że trochę zaczęłam rozmyślać, Pani fotograf opowiedziała, że urodziła 3 tygodnie przed terminem. W moim przypadku oznaczało by to poród w przyszłym tygodniu 😮 (dziś już 35+5) Wiadomo, różnie może być. Równie dobrze mogę urodzić przed terminem w październiku albo może być to ciąża przenoszona, wywołana w połowie listopada. Czas pokaże, w każdym razie wszystko jest już tak blisko. Ostatnio mam wrażenie, że ten czas szybko ucieka.
Jeśli chodzi o pierwsze wdzianko to przygotowałam body, pajacyk, czapkę. Wszystko włożyłam w rożek
 
Dzisiaj miałam wizytę, Mały ma 49cm i 2650g😍. Ja miałam całą ciążę książkowe wyniki, a teraz mam anemię i muszę jeszcze żelazo jeść 😔. Z tego co mówiła moja Pani Doktor, Synek na świat się jeszcze nie szykuje i raczej mam się go spodziewać lekko przed terminem porodu (07.11) niż w tym miesiącu, ale nigdy nie wiadomo 😁
 
Dzisiaj miałam wizytę, Mały ma 49cm i 2650g😍. Ja miałam całą ciążę książkowe wyniki, a teraz mam anemię i muszę jeszcze żelazo jeść 😔. Z tego co mówiła moja Pani Doktor, Synek na świat się jeszcze nie szykuje i raczej mam się go spodziewać lekko przed terminem porodu (07.11) niż w tym miesiącu, ale nigdy nie wiadomo 😁
No to już ładnie ugotowany bobas :) 3000 przekroczy spokojnie :) cierpliwości! Jedno jest pewne. Wszystkie urodzimy :)

Ja dziś spakowałam walizki - moja i małej osobno. Jeszcze męża muszę zmusić żeby swoje rzeczy przygotował bo pierwsza noc zostaje ze mną.

W tym tygodniu przygotuje jej kącik u nas w sypialni. Jeszcze 18 dni!
 
reklama
Do góry