reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
To jest już naprawdę, realnie mały człowiek.. Ale myślę, że na tym etapie na jakim jesteśmy niema co o tym rozprawiać.. Ja odliczam tylko kolejne dni do kolejnych zakończonych tygodni. Współczuję bardzo tym, które musiały przez to przejść i nie chce rozmawiać na ten temat i rozdrapywać czyichś ran..
Niech Nassze dzidziulki rosną piękne, zdrowiutkie i byle do przodu!
Jeszcze 2 tygodnie i wchodzimy w sierpień!
Już nie mogę się doczekać końca lata bo strasznie mi się dłuży.. 🙈 Byle do września a wtedy zacznę szał zakupowy.
Muszę wziąć się za tą listę i podliczyć koszta, które Nas czekają..
A jak u was? Kto wizytuje w przyszłym tygodniu?
Ja we wtorek połówkowe, dość późno bo już skończony 21 tydzień ale mój lekarz tak zalecal.
 
Wypij ją szybko i nie daj się 💪
Zazdroszczę, że umiesz szyć. Po ślubie nauczyłam się wielu rzeczy, m. in. gotowania, pieczenia, dekorowania, ale szycie to dla mnie trudna dziedzina. Guziki przyszyję, dziurę zaceruję, ale twoje DIY to marzenie!😍
@EmiD a myślałam, że takie wpadki tylko u mnie🤦 ja miałam ten pojemnik w woreczku, ale i tak była powódź. One są takie nieszczelne nawet po zakręceniu. Trzeba pilnować żeby się nie przechyliły. Ja wożę w woreczku, albo sikam w laborstorium, wtedy nie ma strachu.
Tez mialam w woreczku ale za wiele to nie dało 🙄 A do laboratorium mam 30km nie wytrzymam aż tyle czasu z rana. Zrobiłam toxo i morfologie aż się boję jutro jechać jakoś wcześniej mi się to nie zdarzało🤦‍♀️
 
Dziewczyny w okolicy pępka po lewej stronie czuje kłócie. Pojawia się ono dosyć często i trwa chwilke. Jest nieprzyjemne, troszkę bolesne.
Ma któraś z was coś takiego? Co to może być?
 
Dziewczyny w okolicy pępka po lewej stronie czuje kłócie. Pojawia się ono dosyć często i trwa chwilke. Jest nieprzyjemne, troszkę bolesne.
Ma któraś z was coś takiego? Co to może być?
To mnie bardziej boli jakby skóra wokół. Ale czasem też kłuje. Myślałam że to mała czasem kopie w tamtych okolicach :D ale za tydzień mam wizytę u swojego lekarza to dopytam co to
 
reklama
Do góry