reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Zauważyłam wogole, że od początku sporo nas ubyło i to nie tylko ze względu na jakąś dramę ( swoją drogą zastanawiam się gdzie jest @Ces 🙈 która jak przejrzałam dramę o której nie miałam pojęcia - była bardzo aktywna).. Czy Wy też jesteście na grupach np na fejsie?
Czy już wogole np na innych grupach listopadowych Mamusie robią wyprawki! Albo coś polecają?
Ja niemam kont społecznościowych 🙈 bo musiałam od tego odpocząć i czuję się teraz zacofana 😂
 
Zauważyłam wogole, że od początku sporo nas ubyło i to nie tylko ze względu na jakąś dramę ( swoją drogą zastanawiam się gdzie jest @Ces [emoji85] która jak przejrzałam dramę o której nie miałam pojęcia - była bardzo aktywna).. Czy Wy też jesteście na grupach np na fejsie?
Czy już wogole np na innych grupach listopadowych Mamusie robią wyprawki! Albo coś polecają?
Ja niemam kont społecznościowych [emoji85] bo musiałam od tego odpocząć i czuję się teraz zacofana [emoji23]
Ja na fajsie jestem na grupie mam listopadowych/grudniowych [emoji16] Ale jak tam czasami czytam co dziewczyny piszą że ktoś to rodził w 24 tyg i komentarze do wpisu że polowa z tych dziewczyn potracili maluszki, np jedna urodziła normalnie w 39 tyg a bobas żył tylko kilka godzin i niewiadomo czemu [emoji22]kurcze aż coraz bardziej źle myślę i zastanawiam sie czy aby mi sie nic takiego nie przytrafiło [emoji45] Chyba wolałabym nie czytać takich wpisów bo jeszcze intensywniej myślę gorzej [emoji51]
 
Ja piszę tylko z dziewczynami z którymi mam kontakt jeszcze z ciąży z synem. Wtedy pisałyśmy w ciąży na mjakmama, a jak chciałyśmy pokazać nasze maluchy to zrobiłyśmy zamknięta grupę na fb i mamy taką swoją mała rodzinkę do teraz. Nie przemawiają do mnie grupy w których jest po 4 tys członków. Totalna wylęgarnia głupot.
 
Mi pozwolili tylko siku iść zrobić a tak to nic więcej.
Teraz mam większy luksus bo jestem sama w gabinecie i sobie leżę na kozetce :D
A na poprzedniej krzywej ok 18 tc musiałam siedzieć w poczekalni z pacjentami
A jak się czujesz? Mnie przeraża robienie krzywej w te upały...
 
Zauważyłam wogole, że od początku sporo nas ubyło i to nie tylko ze względu na jakąś dramę ( swoją drogą zastanawiam się gdzie jest @Ces [emoji85] która jak przejrzałam dramę o której nie miałam pojęcia - była bardzo aktywna).. Czy Wy też jesteście na grupach np na fejsie?
Czy już wogole np na innych grupach listopadowych Mamusie robią wyprawki! Albo coś polecają?
Ja niemam kont społecznościowych [emoji85] bo musiałam od tego odpocząć i czuję się teraz zacofana [emoji23]
Może dziewczyny na innych grupach są, na portalach albo wrócą bliżej porodu? Nie mam ani GB ani IG ani nic innego, udzielam się tylko tutaj więc nie mam żadnego porównania [emoji4]
 
reklama
Ooooo[emoji28][emoji28][emoji3059][emoji3059] ja już odliczam mam nadzieje ze się pokaże tym razem buźkę xhce coś słodkiego zjeść przed wizyta żeby się kręcił [emoji28]
Praktykuje jedzenie słodyczy przed każdym usg, póki co najlepiej zadziałała gorzka czekolada (a tak na prawdę pół tabliczki - tłumacze się tylko tym, że to były powtórne połówkowe i tak bardzo bałam się, że znowu nic nie będzie widać, że uznałam, że zjedzenie takiej ilości słodyczy to mniejsze zło! [emoji3526])
 
Do góry