reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny,
Raz na jakis czas czuję lekkie drętwienie na gorze brzucha, jakby na wysokości żołądka...czy któraś z Was ma taki objaw?
 
reklama
Hej dziewczyny, witam się w 25 tc :D jak to już poważnie brzmi 🤣

U mnie dzisiaj ciąg dalszy ogarniania mieszkania z mężem, jutro odpoczywam, w niedzielę grill a w poniedziałek krzywa. Super, co? Już nie mogę się jej doczekać 🤣
Myślicie, ze grill może zepsuć wyniki krzywej z następnego dnia? W sensie czy może jakoś podbić cukier i zafałszować?
Mi lekarz powiedział żebym jadła wszystko normalnie bo inaczej wyjdzie oszukany wynik. Ale żeby przestać się obżerać tak po 18 dnia przed badaniem glukozy no i słodyczy nie jeść już po południu;)
 
Matko dziewczyny..
Przeglądam sobie filmiki w internecie, a tam jeden który nadal mnie interesuje.
Dziewczyna 14.07 urodzila chłopca a miała być dziewczynka...
Ja się zastanawiam. Jak to do jasnej Anielki jest możliwe w tych czasach z takim sprzetem?! Ba! Weszłam w komentarze i pełno dziewczyn pisze swoje historie 🙈 z inną płcią na stole porodowym niż na usg.. Teraz ześwirowałam pod względem tego jaką wyprawkę przygotować. Chociaż dziewczynka w niebieskim kaftaniku nie razi tak w oczy przynajmniej mnie jak chłopczyk w różowym 😬
 
Cześć dziewczyny! Nie odzywałam się bo byłam na tygodniowym urlopie, ale trochę Was podczytywałam[emoji3526]. Dzisiaj mam już 24+1, od dwóch tygodni mam wrażenie, że brzuch rośnie mi z dnia na dzień [emoji3]. Do tego doszły bóle kręgosłupa gdy tylko położę się spać, no nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji... Czyli po kilku miesiącach ciąży bezobjawowej zaczęłam czuć, że jestem w stanie błogosławionym [emoji3]. Kolejne usg mam za tydzień, a w przyszłą środę zaczynam szkołę rodzenia. Tyle u mnie. No i mam zamiar w końcu zacząć rozglądać się za wózkiem, fotelikiem, wyprawką itp. bo póki co nie mam kompletnie nic...
 
Matko dziewczyny..
Przeglądam sobie filmiki w internecie, a tam jeden który nadal mnie interesuje.
Dziewczyna 14.07 urodzila chłopca a miała być dziewczynka...
Ja się zastanawiam. Jak to do jasnej Anielki jest możliwe w tych czasach z takim sprzetem?! Ba! Weszłam w komentarze i pełno dziewczyn pisze swoje historie 🙈 z inną płcią na stole porodowym niż na usg.. Teraz ześwirowałam pod względem tego jaką wyprawkę przygotować. Chociaż dziewczynka w niebieskim kaftaniku nie razi tak w oczy przynajmniej mnie jak chłopczyk w różowym 😬
Ja nadal nie kupiłam nic. Czekam do sierpnia a na każdym usg pytam o płeć. 2 na 3 było dziewczynka na jednym nic nie dała zobaczyć. I też się boję że usłyszę jednak chlopak jak już wszystko kupię 🤦‍♀️
 
Matko dziewczyny..
Przeglądam sobie filmiki w internecie, a tam jeden który nadal mnie interesuje.
Dziewczyna 14.07 urodzila chłopca a miała być dziewczynka...
Ja się zastanawiam. Jak to do jasnej Anielki jest możliwe w tych czasach z takim sprzetem?! Ba! Weszłam w komentarze i pełno dziewczyn pisze swoje historie 🙈 z inną płcią na stole porodowym niż na usg.. Teraz ześwirowałam pod względem tego jaką wyprawkę przygotować. Chociaż dziewczynka w niebieskim kaftaniku nie razi tak w oczy przynajmniej mnie jak chłopczyk w różowym 😬
No na moim drugim forum Krzyś chodził w wyprawce dziewczynki, bo miał być do prawie samego końca Marceliną. Mi już 4 razy mówili że mamy dziewczynkę, więc mam nadzieję, że już się nie zmieni. Wszyscy się tak cieszą z tej dziewczynki, że szok bo najmłodsza ma lat 14 a z drugiej strony rodziny 24 lata. Same chłopaki się rodziły. Moja babcia jak się dowiedziała jak płeć stwierdziła, że "dużo lepiej mieć córki niż synów, bo syna wychowasz, namęczysz się , a tu Ci jakaś lundra chłopa zbałamuci i nawet wnuków nie zobaczysz" 😂 Już nie mogę się doczekać jak każe mi postawić wózek z dzieckiem obok gnoju, by miało mocniejsze płuca 😂
 
Dziewczyny w poniedziałek będę już miała pełne 24 tygodnie. Znalazłam na YouTube filmik na którym jest pokazany chłopczyk urodzony właśnie w 24 tygodniu. Chłopczyk oczywiście żyje. Wzruszyłam się ogromnie.
Tak mniej więcej wyglądają nasze dzieciątka na tym etapie.
 
reklama
Witam dziewczyny😊 jestem tu nowa, mam 23 tydzień ciąży 😊 ostatnio byłam na wizycie kontrolnej, pani mi powiedziała że niepokoi ją duży pęcherz moczowy🙁, później się zmniejszył ale jakby nie do końca dziecko się wysikało. W środę mam planetarne, ale powiem że bardzo mnie to martwi, może ktoś miał też taką sytuację?😐
 
Do góry