reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

My to samo, 14 lat przerywany działał a tu zonk. 😂 A tyle razy słyszałam że to żadna antykoncepcja . A tyle się naczytałam że kobietom to trudno po 30 zajść w ciążę, a po 35 roku życia to ze 30 procent szans.
Mąż kica z radości.
Ja jestem po dwóch CC, syn ma autyzm. Boję się kolejnego niepełnosprawnego dziecka.
trzymam ciuki, zeby malenstwo bylo zdrowe
 
reklama
Wspaniałe wieści

Ja chyba najstarsza ze wszystkich obecnych tu na forum. Jeszcze 38, ale w tym roku pyknie 39.

Jutro mam wizyte. Ktoś jeszcze ze mną wizytuje?? Mój spokojny, że wszystko bedzie dobrze. Ja boję się.
Miłych snów dziewczyny
Ja mam wizytę. Też sie boje. Nie chcę się stresować ale odkąd tylko wstałam mam to uczucie w sobie :)
 
Witam się w 9w0d 😉 dzisiaj samopoczucie do bani. Leje mi się z nosa jak woda z kranu 😔 ogólnie to mam mały szpital w domu. Najgorsze jest to że nic nie mogę sobie zaaplikować w nosa tylko przeczekać 😔. Z objawów zostały mi tylko bolące piersi. Mdłości chyba odeszły w siną dal.....
Powodzenia wszystkim wizytującym.
Ja wizyta 20.04 a prenatalne 30.04 (12w1d).
 
Mój ma Aspergera ale w lekkim stopniu.
My to samo, 14 lat przerywany działał a tu zonk. [emoji23] A tyle razy słyszałam że to żadna antykoncepcja . A tyle się naczytałam że kobietom to trudno po 30 zajść w ciążę, a po 35 roku życia to ze 30 procent szans.
Mąż kica z radości.
Ja jestem po dwóch CC, syn ma autyzm. Boję się kolejnego niepełnosprawnego dziecka.
 
Witam się w 9w0d 😉 dzisiaj samopoczucie do bani. Leje mi się z nosa jak woda z kranu 😔 ogólnie to mam mały szpital w domu. Najgorsze jest to że nic nie mogę sobie zaaplikować w nosa tylko przeczekać 😔. Z objawów zostały mi tylko bolące piersi. Mdłości chyba odeszły w siną dal.....
Powodzenia wszystkim wizytującym.
Ja wizyta 20.04 a prenatalne 30.04 (12w1d).
poproś w aptece o *spam* do nosa ja brałam w tamtym tygodniu bo grupę miałam tabletki na gardło i syrop i pomogło to jest na naturalnych składnikach :)
 
reklama
Do góry