reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja przez ostatnie dni kochane mam jakis fetysz do moich cycków 🤣non stop sie za nie łapie i sprawdzam czy bolą 🤭🙈🙉 mimo tego ze co jakiś czas czuje mrowienie w okolicy brodawek .
Powiedzcie proszę ze nie tylko mi odbija 😁🤣
Też tak mam ostatnio, szczególnie, że w sumie obolałe piersi to mój jedyny objaw ostatnimi czasy 🙈
Niestety żegnam się.. Dostałam strasznego krwawienia i nic się nie dało uratować.. Życzę wam cudownych ciąż i wszystkiego dobrego
Bardzo mi przykro 😢 trzymaj się i dużo zdrowia życzę
 
Nie dziwie sie ze czujesz zmartwienie ja tak jak pisałam wyzej tez wciaz sprawdzam papier toaletowy czy nie ma jakieś krwi [emoji15]
Ja również coagp sprawdzam papier masakra schiza jakas
Ja po poprzedniej nie przespanej nocy dzis nawet spalam jak zabita .
Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110]za usg na pewno będzie już serduszko pikac [emoji173][emoji8]
Ja położyłam się późno spać i byłam tak zmęczona że padłam z telefonem w ręku [emoji85]
Samo mtfhr nie odpowiada za trombofilie, sporo osób nadwyręża te wyniki jako „wyrok”. Poza tym mutacje to jedno, a są przecież jeszcze inne badania z krwi, które np są wskazaniem do heparyny. Moj ginekolog akceptuje badania z testdna, ale tłumaczył mi, że to tylko prawdopodobieństwo uaktywnienia wadliwych genów. Ja mam mthfr homo i pai hetero, na tym etapie nie mam heparyny.
Też tak słyszałem to d koleżanki która również ma jaką tam mutacje tego. Tez lekarz zlecił jej badania i polecił aby odstawiła zastrzyki
Też tak Z aplikacją [emoji28][emoji23] ale nic się nie przyspiesza [emoji28]

Jeśli chodzi o Facebook a to miesiąc temu dostałam wirusa, ktory nieźle mi namieszał... Niestety najlepiej w takich sytuacjach jednak się kogoś poradzić bo te wirusy mogą też długo być uśpione w systemie.
Te wirusy są straszne ja ciągle wysyłałam ponoć jakieś wiadomości do znajomych
Ooooo sporo tego robilas, ja zaledwie czesc :/ i tez wszystko bylo w normie. Tak czy siak nie mialabym odwagi odstawiac zastrzykow :-(
Zawsze to strach
 
reklama
Ja tez mam troszkę nadwagi ale mam figurę gruszki i brzucha nawet nie mam tylko uda E jestem niska osoba w momencie gdy zaczęłam chudnąc zaszłam w ciąże . Boje się ze po ciąży już nie zrzucę .
widać odchudzanie sprzyja ciąży 🤣 Ja też zabrałam się za siebie. Ćwiczenia codziennie, brak słodyczy. Już mi się zaczynały ładnie rysować mięśnie i jebut. Dwie kreski. Nie mam siły na żadne ćwiczenia i widzę, jak OBRASTAM!
 
Do góry