reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Nie tylko Tobie [emoji1787][emoji85]
Ja przez ostatnie dni kochane mam jakis fetysz do moich cycków [emoji1787]non stop sie za nie łapie i sprawdzam czy bolą [emoji2960][emoji85][emoji86] mimo tego ze co jakiś czas czuje mrowienie w okolicy brodawek .
Powiedzcie proszę ze nie tylko mi odbija [emoji16][emoji1787]
 
reklama
Butter chicken jest najlepszy na śmietance 😅 Ja smażę na maśle szalotki, czosnek, przyprawę tandoori masala, dodaję miód, przecier pomidorowy, wodę i na końcu śmietankę.

Przez długi czas robiłam na świeżych pomidorach żeby było „zdrowiej” ale właśnie na przecierze wychodzi tak jak z restauracji 😜

Zaczynam dziś 7 tydzień. To dla mnie duża ulga psychiczna, bo wcześniej miałam poronienia w 6 tyg. Czuję się... bardzo w ciąży, piersi bolą, mam nudności praktycznie cały czas i muszę robić sobie 1-2 drzemki w ciągu dnia. Odrzuca mnie od kawy, mięsa i ryb, za to chleb żytni z serkiem wiejskim i miodem wchodzi jak złoto 🙈 I wszystkie cytrusy, surowa marchewka, kalarepka i migdały.
moj daje mase cebuli i szalotke, czosnek, duuuzo swiezego imbiru, chilli, garam masala, kmin rzymski, kartonik passaty, smietanke i chyba to wszystko, proporcji nie znam :) zabawne, trzy zupelnie inne przepisy ;)
 
właśnie troche poczytałam wcześniejszych postow troche i odetchłam a mianowicie myślałam że pewnie będę tu jedna z niewielu ktora ma juz ponad 36 lat ja mam 37 w lipcu 38 dobrze wiedzieć ze nie ja jedna w tym wieku zdecydowalam się na beybika😊🥰
 
reklama
Do góry