reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Piękne, gratuluje! Moja ginekolog mi mówiła, że taki okrągły pęcherzyk ciążowy to bardzo dobry znak 😊

Jestem w Norwegii, ale niestety nie pomogę, nie orientuję się w najnowszych regulacjach. Najlepiej pytać na grupach Polaków w Norwegii.

Nie.

„Łapać” myśli świadomie, można nawet zapisywać, korygować z nieracjonalnych i powodujących lęk na konstruktywne. Pisałam o tym post jakiś czas temu, jestem psycholożką :)
na naszej grupie pisałaś?
 
Tak myślisz.
Dziekuje .😊martwią mnie tylko te bóle podbrzusza które występują co jakiś czas 😔
No ja tez je mam.. i wiele innych dziewczyn.. to normalne. Twoja macica ma w sobie malego typka albo typkowa 😍 i sie rozciaga, puchnie i odczuwasz to poprzez ból. To kiedy sie zamierzasz wybrac do lekarza ?
 
Tak myślisz.
Dziekuje .😊martwią mnie tylko te bóle podbrzusza które występują co jakiś czas 😔
Bole podbrzusza to normalny objaw. Wszystko się przygotowuje, poza tym organizm przestawia się i one mogą występować. Ważne żeby nie występowały równocześnie z plamieniem, krwawieniem czy dodatkowym bólem kręgosłupa czy skurczem. Ja tez miewam nieraz te bole, choć ostatnio mniej i znowu mysle czy to ok ze mniej boli hehe .. z jednej skrajności w drugą 😅
 
reklama
Do góry