reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej Dziewczyny 🙂 ale naskrobałyscie dużo z rana 🙃 ja dziś wstałam z bólem podbrzusza, juz w nocy go czułam... generalnie tez wstaję często sikać, nawet 2-3 razy w nocy i nad ranem 😅 troche mnie rano muliło i zjadlam tylko płatki z mlekiem 😜 bete robiłam tylko na początku zeby potwierdzić i dalam sobie dalej spokoj 😉
Gratuluję Dziewczynom udanych wizyt i trzymam kciuki za te co mają dziś - będzie dobrze! Pozytywne myślenie podstawa :) ja swoją pierwszą mam za tydzień i też czuję stres, będzie 7 tydzień według OM☺

Spokojnego dnia!
 
@Ania936 trzymam kciuki za dobre wiadomosci[emoji3590][emoji110] Widzę że nie tylko ja mam przesrane. Współczuję i łączę się w bólu.
Ja mam dzisiaj wizytę o 18:10 [emoji6]
Ja mam podobnie, noc przespałam, ale czuję się okropnie, wszystko mnie boli, znowu nic nie moge przełknąć, chce mi się spać, a muszę pracować [emoji24][emoji24] dobrze ze z domu, to nikt mnie nie widzi jak się obijam [emoji6]
 
reklama
Do góry