reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Aaaaa mam 30 lat wiec prenatalne darmowe z powodu wieku jeszcze mnie nie obejmują wiec Pani Doktor musi mieć podpisana jakaś
Umowę dlatego mam
Skierowanie na bezpłatne badanie 😊
Jest taki program unijny dla kobiet ponizej 35 rż ze Slaska, darmowe badania prenatalne bez skierowania. Istnieje kilka placowek, ktore je wykonuja. Jakby ktos byl zainteresowany :)
 
Dziewczyny tak to my nigdy nie dojdziemy do konsensusu. Jedne chcą za 2 ty. Reszta teraz. Zadałam pytanie odnośnie konkretnej osoby a rozmowa zeszła kiedy ma powstać wątek. @Amaleta robi listę.Dziewczyna pisała mi że robi to w godzinach pracy. Było napisane że do soboty. Większość pominęła ten wpis i olała ten temat. Te osoby które napisały do @Amaleta że chcą na zamknięty, te będą dopisane. Jak dojdą na główny nowe to tak jak pisała @Jotka_Szczotka albo dopiszemy do nas albo otworzą swój. Jeśli któras nie chce być na zamkniętym napiszcie do @Amaleta i Was wykreśli. Jestem za tym żeby utworzyć do końca tygodnia ten cholerny zamknięty i mieć święty spokój.
 
Dziewczyny ja jak zwykle od strony technicznej. Liczę że każda bez wyjątku zajmie stanowisko bo dotyczy to wszystkich. Napisała dziewczyna która chce należeć do zamkniętego forum ale w ogóle tu się nie udziela i nie wita się, tylko dlatego bo należy do innych wątków na BB, a nie chce by tamte dziewczyny wiedziały o jej ciąży (na razie ) Napisała że na zamkniętym by się udzielała. Wkleję Wam jej wiadomość(za jej pozwoleniem) ale z racji że chce pozostać anonimową dopóki nie zdecydujemy - usunęłam nicka.
Jestem zdania że każda mama która będzie należeć do zamkniętego ma prawo decydować w takich sprawach. A ja chce być w porządku co do każdej z Was.
A oto jaka wiadomość dostałam - post w zdj. Wykreśliłam tylko nazwę do którego wątku należy i uciełam nicka.
Sprawdziłam nicka ostatni post z 10 marca [emoji848][emoji848]Zobacz załącznik 1251192
Moje stanowisko jest takie : powinnien być jakiś próg postów, które "przepuszcza" osoby na wątek zamknięty. Nie chodzi o posty ogólne na całym forum. Ale o aktywność w tym konkretnym temacie listopadowych mam. Żeby nie było, że ktoś się przywita, napisze dwa zdania, zgłosi, potem nie będzie udzielał i zostanie z nami na prywatnym tylko czytając 🙈
Wszystkich traktujemy równo i sprawiedliwie.
 
Moje stanowisko jest takie : powinnien być jakiś próg postów, które "przepuszcza" osoby na wątek zamknięty. Nie chodzi o posty ogólne na całym forum. Ale o aktywność w tym konkretnym temacie listopadowych mam. Żeby nie było, że ktoś się przywita, napisze dwa zdania, zgłosi, potem nie będzie udzielał i zostanie z nami na prywatnym tylko czytając 🙈
Wszystkich traktujemy równo i sprawiedliwie.
Popieram 👍jednak powoli się tu poznajemy, wszystkie :)
 
Dziewczyny tak to my nigdy nie dojdziemy do konsensusu. Jedne chcą za 2 ty. Reszta teraz. Zadałam pytanie odnośnie konkretnej osoby a rozmowa zeszła kiedy ma powstać wątek. @Amaleta robi listę.Dziewczyna pisała mi że robi to w godzinach pracy. Było napisane że do soboty. Większość pominęła ten wpis i olała ten temat. Te osoby które napisały do @Amaleta że chcą na zamknięty, te będą dopisane. Jak dojdą na główny nowe to tak jak pisała @Jotka_Szczotka albo dopiszemy do nas albo otworzą swój. Jeśli któras nie chce być na zamkniętym napiszcie do @Amaleta i Was wykreśli. Jestem za tym żeby utworzyć do końca tygodnia ten cholerny zamknięty i mieć święty spokój.
Anno tylko spokój nas uratuje;)) :*

Ps. Nie pojebalam imienia?
 
Wiem wiem, pamietam, że to tez Twoja Pani Doktor😁 jestem umówiona na 23/04( będę wtedy w 12 tygodniu + 4 dni ) do innej Pani Doktor w tej klinice. Z tego co zrozumiałam z skierowaniem od Dr Janosz mam badania za darmo ale Mówiła żebym się umówiła na prentalne właśnie w Angelusie.
He 😁
Uff to super, że za darmo. Bo wiem, że w Gyncentrum Katowice robią za darmo bez skierowania i tam chciałam iść. Koleżanka mi polecała lekarza, który robi długie prenatalne i wszystko ładnie tłumaczy 🙈

Ale jak dr chce gdzie indziej i jeszcze bezpłatne badania uda się złowić to trzeba tak zrobić ;)
 
Witam dziewczyny

Powiedzcie co o tym myślicie,dziś mam 24 dzień cyklu i bardzo swędzą mnie sutki, czasem coś zakuje w podbrzusza ale wczoraj bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa, do tego stopnia że ciężko było wstać z łóżka, i dreszcze jakby mnie łapało przeziębienie temp. 37,2 - 36,9

W 11 dniu cyklu mieliśmy małą wpadkę z mężem,czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Pozdrawiam 🙂🙂
 
Ja tak sb myślę, że te 2 tygodnie mozemy się poudzielac tutaj na otwartym forum, bo jeszcze parę dziewczyn może by chciało dołączyć, ale jak tu będzie glucha cisza to nas nie znajdą😉
 
reklama
Do góry