reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja tez właśnie chce na swoją rękę sprawdzać dawkę heparyny żeby nie obudzić się za późno. Za tydzień idę do nowego lekarza wiec mam nadzieje ze zleci te badania, a jak nie to i tak zrobię 😀
Ja juz sie orientowalam ze kosztuja w katowicacg (nie pamietam skad jestes) 75zl na wynik czeka sie do 11 dni. Nie wiem czy da sie to badanie miec refundowane, chyba nie. Chyba, ze aptt wystarczy to w sumie mam w pakiecie. Ja sie bardziej obawiam ze rozrzedze ta krew za mocno🤔🤔
 
reklama
Cześć Kochane, dołączam do Was w stanie błogosławionym 🤰Ogromne szczęście i radość nie do opisania. Jest to dopiero 6 tydzień. Przyrost bety prawidłowy 165/360/865/5000 ostatni pomiar po 4 dniach robiony. Ogólnie jest wszystko okej, zaczynaja się tylko wieczorne mdłości i poranny brak apetytu :( Skoki temperatury, zimne poty a niekiedy strzał taki Progesteronu że piersi prawie eksplodują. Dziś byłam u ginekologa, widać pęcherzyk, żółtkowy również. Lecz na zarodek i serduszko kilka dni trzeba poczekać powiedział. Delikatnie czasem pobolewa podbrzusze jak na miesiączke ale ginekolog powiedzial ze to normalne. Przepisał mi jakieś witaminy Prenatal Uno podobno są świetne dla kobiet w ciąży. Na mdłości tez coś tam zaradził ale ja jestem zdania, ze jednak ciąże trzeba troszkę odczuwać, wtedy jesteśmy spokojnie przecież ;) Mam do Was tylko takie pytanko bo oczywiście wyleciało z głowy i nie zapytałam. Mój progesteron w 5 tygodniu wynosił 19 a teraz jak robiłam badanie wynosi 16,5. Troszkę się martwię czy nie jest za niski. Mierzycie może oprócz bety jeszcze progesteron i pochwalicie się wynikami? Widziałam, ze niektóre dziewczyny miały nawet około 30-40 na początku ciąży. Pewnie trafiły tez ja jakiś skok podczas badania. Pozdrawiam Was serdecznie i Gratuluje wszystkim przyszłym Mamom, które tu są ❤️👣❤️👣
 
Cześć Kochane, dołączam do Was w stanie błogosławionym 🤰Ogromne szczęście i radość nie do opisania. Jest to dopiero 6 tydzień. Przyrost bety prawidłowy 165/360/865/5000 ostatni pomiar po 4 dniach robiony. Ogólnie jest wszystko okej, zaczynaja się tylko wieczorne mdłości i poranny brak apetytu :( Skoki temperatury, zimne poty a niekiedy strzał taki Progesteronu że piersi prawie eksplodują. Dziś byłam u ginekologa, widać pęcherzyk, żółtkowy również. Lecz na zarodek i serduszko kilka dni trzeba poczekać powiedział. Delikatnie czasem pobolewa podbrzusze jak na miesiączke ale ginekolog powiedzial ze to normalne. Przepisał mi jakieś witaminy Prenatal Uno podobno są świetne dla kobiet w ciąży. Na mdłości tez coś tam zaradził ale ja jestem zdania, ze jednak ciąże trzeba troszkę odczuwać, wtedy jesteśmy spokojnie przecież ;) Mam do Was tylko takie pytanko bo oczywiście wyleciało z głowy i nie zapytałam. Mój progesteron w 5 tygodniu wynosił 19 a teraz jak robiłam badanie wynosi 16,5. Troszkę się martwię czy nie jest za niski. Mierzycie może oprócz bety jeszcze progesteron i pochwalicie się wynikami? Widziałam, ze niektóre dziewczyny miały nawet około 30-40 na początku ciąży. Pewnie trafiły tez ja jakiś skok podczas badania. Pozdrawiam Was serdecznie i Gratuluje wszystkim przyszłym Mamom, które tu są ❤️👣❤️👣
Gratulacje :)
Na niski progesteron lekarz powinien przepisać luteinę i wtedy powinna być większa. Ja w 1 ciąży miałam pow 25.
 
Cześć Kochane, dołączam do Was w stanie błogosławionym 🤰Ogromne szczęście i radość nie do opisania. Jest to dopiero 6 tydzień. Przyrost bety prawidłowy 165/360/865/5000 ostatni pomiar po 4 dniach robiony. Ogólnie jest wszystko okej, zaczynaja się tylko wieczorne mdłości i poranny brak apetytu :( Skoki temperatury, zimne poty a niekiedy strzał taki Progesteronu że piersi prawie eksplodują. Dziś byłam u ginekologa, widać pęcherzyk, żółtkowy również. Lecz na zarodek i serduszko kilka dni trzeba poczekać powiedział. Delikatnie czasem pobolewa podbrzusze jak na miesiączke ale ginekolog powiedzial ze to normalne. Przepisał mi jakieś witaminy Prenatal Uno podobno są świetne dla kobiet w ciąży. Na mdłości tez coś tam zaradził ale ja jestem zdania, ze jednak ciąże trzeba troszkę odczuwać, wtedy jesteśmy spokojnie przecież ;) Mam do Was tylko takie pytanko bo oczywiście wyleciało z głowy i nie zapytałam. Mój progesteron w 5 tygodniu wynosił 19 a teraz jak robiłam badanie wynosi 16,5. Troszkę się martwię czy nie jest za niski. Mierzycie może oprócz bety jeszcze progesteron i pochwalicie się wynikami? Widziałam, ze niektóre dziewczyny miały nawet około 30-40 na początku ciąży. Pewnie trafiły tez ja jakiś skok podczas badania. Pozdrawiam Was serdecznie i Gratuluje wszystkim przyszłym Mamom, które tu są ❤️👣❤️👣
Cześć :) Też jestem w 6 tygodniu. Krew badałam na drugi dzień od pozytywnego wyniku testu, mniej wiecej w dzień spodziewanej miesiączki. Beta HCG miałam wtedy 778 a progesetron 28,26. Norma progesteronu dla pierwszego trymestu jest od 4,73 do 50,74, więc nie martwiłabym się ;). Ja za szybko poszłam do lekarza na usg, bo zaledwie po 4-5 dniach po spodziewanej miesiaczce. Widać było tylko pęcherzyk, bez zarodka i od razu w domu zaczelam sie dołować, bo wyczytałam, że czasami są puste te pęcherzyki ciązowe i trzeba usunąc taką ciążę. Dlatego żałuje, ze tak wczesnie poszłam na to usg. Następne usg mam teraz w piątek i dalej się stresuje, czy będzie zarodek czy nie... Zastanawiam się też czy trzeba robic usg piersi. Czytałam, że powinno się zrobić w pierwszym trymetrze, no ale nie wyobrażam sobie tego. Strasznie mnie bolą piersi przy dotyku, badanie usg w tej sytuacji byłoby koszmarem.
 
Ja juz sie orientowalam ze kosztuja w katowicacg (nie pamietam skad jestes) 75zl na wynik czeka sie do 11 dni. Nie wiem czy da sie to badanie miec refundowane, chyba nie. Chyba, ze aptt wystarczy to w sumie mam w pakiecie. Ja sie bardziej obawiam ze rozrzedze ta krew za mocno🤔🤔
Ja tez właśnie attp mam w pakiecie a anty xa kosztuje tyle samo u mnie w mieście. Pewnie zacznę od attp i zobaczę co wyjdzie :)
 
Ja 30go i tez juz mnie nosi. Dziewczyny czy ktoras z Was tez ma jakies dziwne skoki temperatur? Ja od dwoch tygodni mam takie napady zimna, ze gesia skorka na nogach to az mnie boli 🤣 kocyk i sofa najlepszymi przyjaciolmi ostatnio 🙈😂
Ja 1 kwietnia, czyli wszystkie po kolei idziemy 😄 Co do temperatury to ja mam! Trzęsę się jak galareta, potem mi ciepło. Oszaleć idzie 😤
 
Hej ponownie. Takie pytanie . Moja beta 17.03 wyniosła 93,93 a 19.03 było 243,05 wyniosło 161% czy to nie za dużo? We wtorek ponownie badanie. Eh martwię się . Chyba coś nie tak . Piersi przestały boleć dzisiaj 🙁 we wrześniu też tak było że przestały boleć ...
 
Hej ponownie. Takie pytanie . Moja beta 17.03 wyniosła 93,93 a 19.03 było 243,05 wyniosło 161% czy to nie za dużo? We wtorek ponownie badanie. Eh martwię się . Chyba coś nie tak . Piersi przestały boleć dzisiaj 🙁 we wrześniu też tak było że przestały boleć ...
U mnie był przyrost z 350 na 1029, coś koło 188% i gin stwierdził, że jest ok 😉
 
reklama
Do góry