reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

też właśnie moje okna proszą się o mycie ale nie wiem czy się ogarne... Chyba że razem to pierdzielimy? Jakoś raźniej mi będzie jak będę wiedziała ze u Anki też brudne okna hahah 😂😉🙃 to co? Umowa? Hahah
Nie Kuś hahaha, tydzień temu umylam w kuchni i to jest jedyne czyste okno w moim domu 😂 po długim namyśle dobra oleje resztę, hahaha 😄
to prawda na fb i messengerze wygodniej. Można śmiało cofnax się do naszych wypowiedzi odszukać czegoś. Nawet ostatnio wygrzebałam filmik jak syn w brzuchu siedział i tak mnie kopał... Na grupie prywatnej ba fb było a ja w telefonie nawet tego nie mam, 😭😭😭
Ojejku jak dobrze ze znalazłaś, pewnie mega wzruszające
biedna u Ciebie często się to powtarza? Ja miałam tylko raz ogolnie mnie głowa kiedyś nigdy nie bolała teraz pobolewa od czasu do czasu. Ale jak zaniewidzialam matko na TK biegłam...
Nie chce wywoływać wilka z lasu, ale ostatnio miałam rok temu, a kiedyś tak średnio raz na 3 miesiące. Mam nadzieję że w ciąży mnie nie złapie.
Forum jest bezpieczniejsze pod względem takim że tu jesteśmy w miarę anonimowe.
Tak to racja 👍
Powiem Wam Dziewczyny, ze te bety są rzeczywiście niepotrzebne. To tylko dodatkowy, ogromny stres i prawda jest taka, ze niezależnie czy beta rośnie czy spada nie ma na to na tym etapie żadnego wpływu. Ja sama robiłam i drugi przyrost miałam ok 55% wiec same się domyślacie co przeżyłam przez 2 najbliższej dni do badania kolejnego przyrostu. Wiec jeżeli ktoś nie musi włączać dodatkowego leczenia od pozytywnej bety (ja musiałam) to na prawdę nie ma co się zamęczać betami.
Masz rację że lepiej sprawdzić raz przyrost i żeby się nie denerwować to na tym przestać, ale nie zgodzę się ze jak spada beta to nie ma znaczenia na wczesnym etapie. Rozumiem co miałaś na myśli, ale niestety spadek to już jest zły znak, przy dwóch poronieniach lekarz mnie wysyłał na betę dwa razy w tygodniu przez jakiś czas i zawsze pod koniec zaczynała spadać.
 
reklama
Mam koleżankę która plamiła we wczesnej ciąży przyrost bety był 35% i urodziła zdrowego synka ❤️ u mnie taki przyrost zwiastował we wcześniejszej ciąży poronienie. Także każda z nas jest inna jedna kobieta może mieć przyrost tak jak ty 55%druga 120%i obie ciążę rozwijają się prawidłowo. Też w obecnej ciąży bardzo przeżywałam badanie bthcg,to ogromny stres dla kobiety.
U mnie po drugim przyroście już ładnie wystrzeliła plus 2 pierwsze bety robiłam w 2 różnych labach i nie zachowałam 48h wiec może to namieszalo. Przy 3 becie tak się stresowałam, ze potem to 2 dni odchorowywałam 😞 ale na szczęście wszystko jest dobrze i mam nadzieje ze tak zostanie 😊
Nie Kuś hahaha, tydzień temu umylam w kuchni i to jest jedyne czyste okno w moim domu 😂 po długim namyśle dobra oleje resztę, hahaha 😄

Ojejku jak dobrze ze znalazłaś, pewnie mega wzruszające

Nie chce wywoływać wilka z lasu, ale ostatnio miałam rok temu, a kiedyś tak średnio raz na 3 miesiące. Mam nadzieję że w ciąży mnie nie złapie.

Tak to racja 👍

Masz rację że lepiej sprawdzić raz przyrost i żeby się nie denerwować to na tym przestać, ale nie zgodzę się ze jak spada beta to nie ma znaczenia na wczesnym etapie. Rozumiem co miałaś na myśli, ale niestety spadek to już jest zły znak, przy dwóch poronieniach lekarz mnie wysyłał na betę dwa razy w tygodniu przez jakiś czas i zawsze pod koniec zaczynała spadać.
Tak, wiadomo ze przy spadkowej tez trzeba kontrolować, ale spadkowej często towarzysza jakies objawy 😞 Chodziło mi o to ze jeżeli nic się nie dzieje, nie ma plamien, to dla własnego zdrowia chyba lepiej czekać na usg albo właśnie zrobić 1-2 bety i tyle :)
 
To ty naprawdę powera włączyłaś ja 2 pokoje łazienka korytarz i schody ogarnialam od rana do 18 [emoji23][emoji23]Ja też bez sił za tydzień ma przyjechać mój brat cioteczny którego widze raz na rok i patrząc na dzisiejsze sprzątanie to muszę się chyba w piątek wziąć [emoji85]U mnie zadyszka też norma. Wczoraj w pracy co chwilę dyszalam aż się koledzy śmiali że chyba wychodzę z którą na bok a później tak dysze [emoji85]Ja na Jaśka też sobie wkrecalam a teraz bym się nie obraziła na chociaż dzień bez objawów To super że się ucieszył [emoji846][emoji846]
Nie kialam czasu tyle, bo goscie na 17ta :D
 
reklama
Do góry