reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
@Amaleta ja również należę do otyłych mam damy radę :)
@mamaNadii2 cudo!!! Zazdroszczę wam zwierzaków mój mąż uczulony jest na sierść ślinę pot podszerstek więc mamy w domu tylko Agamę

Dziewczyny ja dziś milcze bo dziś mam słabszy dzień mdłości dokuczają i spać mi się chciało.

Jutro mam krzywą cukrową bleh
 
Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Miałam USG. Było widać pęcherzyk żółtkowy :) Co do plamień, to mam się nie martwić, bo nic nie wskazuje na jakieś nieprawidłowości. Takie plamienia podobno czasem się przytrafiają [emoji2368] Dostałam Duphaston 3x1 "na wszelki wypadek". Także uspokoiłam się wreszcie, choć dalej plamię [emoji849]
Super:) dobrze ze te plamienia to nic powaznego
Też mam szczeniaka 4 mce i też go uczymy załatwiania na dworze [emoji23][emoji1787]a tu na zdj mój cockerek Elmo
Ale slodziak, my mamy nasza ze schroniska od października. Niestety w październiku odeszła nasza kochana chichuauha serce nam wszystkim pękło na milion kawalkow i dwa dni później pojechalam do schroniska i wzięliśmy Lajle
IMG_20210118_171942.jpeg
 
Też mam szczeniaka 4 mce i też go uczymy załatwiania na dworze 😂🤣a tu na zdj mój cockerek Elmo
Myślałam ze jak chłopiec to będzie Kuba ale teraz to może jednak Elmo 🥰🥰🥰 marzy mi się cockerek właśnie i ogólnie pies ale trójka (oby) dzieci i pies to chyba jednak już za dużo ...
 
reklama
Do góry