reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Tak sobie powtarzam, że przyrost najważniejszy ale mimo wszystko mam gdzieś z tylu głowy że beta niska. 12 dpo wynosiła 13,2 a 14 dpo (dzień spodziewanego @) 26,6. Progesteron robiłam też 14 dpo. Owulacje miałam później bo w 20 dc więc licząc na podstawie tego był wtedy równy 4t. Jak dobrze liczę :))
Do zagnieżdżenia dochodzi po 6-12dpo więc może w Twoim przypadku właśnie doszło za zagnieżdżenia np 10dpo i dlatego beta jest jeszcze całkiem niska 12dpo bo wykryłaś bardzo wczesna ciążę.
Może warto zapytać telefonicznie lekarza co on o tym sądzi póki wizyta?
 
Bardzo, bardzo nieśmiało się witam z terminem na 12.11 [emoji85] Jestem jeszcze w emocjach bo dzisiaj zrobiłam test (jasna kreska) a później betę 13,2 [emoji173] wcześniej stresowalam się wynikiem bety, a teraz martwię się czy wszystko będzie dobrze. Mój lekarz najbliższy wolny termin ma 24 marca dopiero. Czy to nie za późno na pierwszą wizytę? Mam dzisiaj 31dc (12 dpo).
Hej. Witamy. Trochę późnawo 🙄 który to będzie tydzień? Ja bym umówiła wizytę u kogoś innego pierwszą jednak, żeby podejrzeć malucha 🙄
Chociaż w UK i niektórych krajach robią pierwsze usg dopiero w 12 tc. Więc to zależy tylko od Twojego podejścia czy poczekasz 🤷‍♀️
Teoretycznie jeśli nic się nie dzieje to spokojnie możesz iść dopiero 24 marca ;)
No trombofilia, gdybym dostała heparynę acard myśle ze dzieciątko moje było by ze mną w domciu :/
Wiem bo czujesz niestety 😪 przeszłam to samo. Nie wiedziałam o trombofilii i niestety nie mogło nam się udać 😔
Ja sobie mówię czasem, że tak mialo być. Lepiej tak niż by się miało stać coś złego po terminie porodu (bo tak też się ponoć zdarza bez leków)

Teraz już musi być dobrze, bo wiesz o chorobie! 🤗

Cześć! Nieśmiało się z wami witam i mam nadzieję że zostanę na dłużej :) Wczoraj miałam pozytywny test, beta wyniosła 50IU/L, jutro idę sprawdzić przyrost. Dzisiaj mam 24dc, wg apki 3t3d więc baaardzo wcześnie. Do ginekologa idę w czwartek ze względu na trombofilie, czy któraś z was też ma podobnie i musi robić zastrzyki z heparyna? Wczoraj mąż mi zrobił pierwszy zastrzyk i po wyciągnięciu igly bolało dość mocno przez kilka minut, zastanawiam się czy to normalne, czy może ja byłam za bardzo spięta. Wstępny termin nam na 17 listopada 🙂 To jest już moja 3 ciąża w ciągu roku, liczę że tym razem się uda ☺️
Hej.
Gratuluję ciąży ☺️
Tak, ja mam trombofilie. Jestem na heparyne od pozytywnego testu.
Zawsze szczypie po wyciągnięciu igly, da się przyzwyczaić ☺️
 
Z tego co kojarzę pod koniec 1 trymestru odeszło. Później tylko od czasu do czasu ukłucia ale sporadyczne.
Też tak teraz mam, czuję czasami tak jak na okres i mam takie kłucie, ale trwa chwilkę. Jeszcze jajniki czasami pobolewają. Zmienia się ten ból z czasem? Czy cały czas jest takie pobolewanie i klucie do końca ciąży ?
 
reklama
Do góry