reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
@nimitii e to Ty młoda koza. Dziewczyny ja przypominam że mam 38 lat, ale nie myślę że jestem starucha. Czuję się na dobrą dwudziestkę. W domu mam dwie córki. Jedna nastolatka, druga dużo, dużo młodsza 4-latka.Moze tym razem uda się syna[emoji85]
Pochodzę ze świętokrzyskiego.
 
Ewidentnie [emoji16][emoji16][emoji16]




Tak sobie powtarzam, że przyrost najważniejszy ale mimo wszystko mam gdzieś z tylu głowy że beta niska. 12 dpo wynosiła 13,2 a 14 dpo (dzień spodziewanego @) 26,6. Progesteron robiłam też 14 dpo. Owulacje miałam później bo w 20 dc więc licząc na podstawie tego był wtedy równy 4t. Jak dobrze liczę :))
Każda z nas jest inna ja w 27dniu cyklu miałam betę 361. Ale nie ma co porównywać siebie do kogoś 🙂grunt to się nie stresować bo stres nie pomaga
 
Cześć Dziewczyny. Powtórzyłam test dzisiaj rano i dalej 2 kreski😍😍😍 czytam Was i trochę się uspokoiłam widzę nie tylko ja mam ból podbrzusza mam właśnie takie ciągnięcie jakby miało zaraz wszystko wypaść. Któraś pisała o melisie więc wczoraj wieczorem wypiłam;) trzymam za nas i nasze ciążę mocno kciuki:*.
Ja jestem ze Szczecina. Mam synka który w maju kończy 6 lat;)
 
Nic się nie stresuj. Witam na pokładzie [emoji846]
Cześć Dziewczyny. Powtórzyłam test dzisiaj rano i dalej 2 kreski[emoji7][emoji7][emoji7] czytam Was i trochę się uspokoiłam widzę nie tylko ja mam ból podbrzusza mam właśnie takie ciągnięcie jakby miało zaraz wszystko wypaść. Któraś pisała o melisie więc wczoraj wieczorem wypiłam;) trzymam za nas i nasze ciążę mocno kciuki:*.
Ja jestem ze Szczecina. Mam synka który w maju kończy 6 lat;)
 
reklama
Dziewczyny która z Was jeszcze na heparynie?? Te zastrzyki to jest jakaś porażka, jestem antytalentem:( dopiero 4 wkłucia, a ja mam już tak siny brzuch:-( zalamka.
 
Do góry