reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
U mnie to trochę skomplikowane bo odstawiłam plastry ( nie wykupilam recepty i stwierdziłam że wykupie w kolejnym miesiącu) totalnie nic nie zapisywalam a plaster zmieniałam co środę. W poniedziałek mam wizytę to zobaczę który to tydzień i w ogóle bo tak naprawdę to nic nie wiem 🤣😁
A testowałam wydaje mi się jakoś 5 dni po planowanym krwawieniu ( bo to krwawienie z plastrów jeszcze)
 
I jeszcze stosunek przerywany co totalnie nie obstawiałam ciąży ale ponoć po plastrach jest mega płodność no i to chyba prawda w moim przypadku 🤣😉☺️
 
Chyba coś w powietrzu[emoji1787]

Ewidentnie [emoji16][emoji16][emoji16]


Najważniejsze, że przyrost się zgadza. Który tc wychodził u Ciebie jak robiłaś progesteron i bete?
Niby wielkość bety nie jest istotna tylko jej przyrost, no oczywiście wtedy jeśli mieści się w zakresach :)

Tak sobie powtarzam, że przyrost najważniejszy ale mimo wszystko mam gdzieś z tylu głowy że beta niska. 12 dpo wynosiła 13,2 a 14 dpo (dzień spodziewanego @) 26,6. Progesteron robiłam też 14 dpo. Owulacje miałam później bo w 20 dc więc licząc na podstawie tego był wtedy równy 4t. Jak dobrze liczę :))
 
Ewidentnie [emoji16][emoji16][emoji16]




Tak sobie powtarzam, że przyrost najważniejszy ale mimo wszystko mam gdzieś z tylu głowy że beta niska. 12 dpo wynosiła 13,2 a 14 dpo (dzień spodziewanego @) 26,6. Progesteron robiłam też 14 dpo. Owulacje miałam później bo w 20 dc więc licząc na podstawie tego był wtedy równy 4t. Jak dobrze liczę :))
Ja w 27dc (sama nie wiem kiedy byla owulacja) mialam bete 40.
 
@Domi2104 Zazdroszczę urlopu. Ja jestem ciągle zmęczona. Dobrze że pracuje z domu bo nie wyobrażam sobie jeździć do pracy.

Muszę jeszcze poczekać zanim w pracy powiem.


@Ces hahaha ja mam 35 lat w tym roku;) Ale masz rację wiek to nie liczby:) masz już jakiegoś malucha? Zdaje mi się że pisałaś że tak.
"W poprzedniej ciąży miałam tak, że brzuch momentami bolał mnie jak na miesiączkę. A dodam że miesiączki miałam tragiczne. Pamiętam też na początku ciąży takie dziwne ukłucia jak igłą. Strasznie się martwiłam. Okazało się że to normalne. Nasze ciało się zmienia, hormony robią swoje a fasolka szykuje sobie wygodne gniazdo[emoji846]"

Mam dokładnie to samo. To normalne. Wiem natomiast jakiego bólu powinnam się przestrzegać bo oznacza same złe rzeczy :/

@Ania936 mój młody za tydzień będzie mieć 8 lat. Bardzo się cieszy że będzie miał rodzeństwo. Jak mu powiedziałam że jestem w ciąży powiedział że to niesamowite bo poprosił o to Mikołaja żeby mu brata lub siostrę przyniósł.

@Fejkaa hahaha oczywiście przesadziłam z tą starością bo jak wiemy i po 45 można być mamą. Ja bardziej boję się ze względu na swoją otyłość i problemy z sercem

@mamaNadii2 witojcie:) powiedziałaś już komuś o ciąży?

@Mila09 będzie dobrze. Te bóle są normalne jak Ces napisała wszystko się rozciąga to i czuć będziemy to :)
 
Cześć dziewczyny 🙂 nieśmiało się z Wami przywitam . Od piątku mam pozytywne testy ciążowe, jutro planowo powinna być @. Jestem w 31 dc. Wybieram się jutro na betę i powtórzę ją w środę , żeby sprawdzić przyrost. Mam 31 lat , w listopadzie przeszlam ciaze biochemiczna wiec trochę się martwię czy teraz wszystko będzie dobrze. To będzie moje pierwsze dziecko ☺ jestem dobrej myśli. Tez mam od czasu do czasu klucie jajnika i lekki bol podbrzusza, od wczoraj bol sutków, nie mogę ich dotknąć ☺ trzymajcie za mnie kciuki!
Termin porodu wstępnie na 15.11, a dzis z OM 4+3 🙂
 
Widzisz bo twoje maleństwo wolało pojawić się w listopadzie i pomyliło się dla tego teraz przyszło ponownie ;)

Trzymam kciuki kochana ![emoji110]

@mamaNadii2 ja również mam jutro wizytę w medicover A tą u swojego ukochanego ginekologa mam 15.03.
Trochę się stresuje nie powiem. Bo poszłam na wizyty było zawsze puste jajo

Dziewczyny ze Śląska jakie miasta ?Ja Glc :) jest też ktoś z Gliwic?
 
reklama
Do góry