reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
@Mag... No daj spokój, psiak ma 10 miesięcy i pierwszy raz mu się zdarzyło na kanape, ale na szczęście soda z octem uratowały sytuację, nie śmierdzi już sikami, plamy nie ma i zacieki zniknęły 😌
No co, kot zaznaczył nowa kanape 😄 ale dobrze, że się udało i nie wali, po kocie to chyba gorszy zapach.
 
@Mag... No daj spokój, psiak ma 10 miesięcy i pierwszy raz mu się zdarzyło na kanape, ale na szczęście soda z octem uratowały sytuację, nie śmierdzi już sikami, plamy nie ma i zacieki zniknęły 😌
No co, kot zaznaczył nowa kanape 😄 ale dobrze, że się udało i nie wali, po kocie to chyba gorszy zapach.
po kocie to masakra był taki okres ze lal wszędzie później się okazało ze piasek w pęcherzu.. Teraz jest ok ;) chociaż na wszelki wypadek na noc zamykamy pokój
 
@Haory92 jestem ze Szczecina.

Hahahahahha @Bunia49 ani przez chwilę nie zwątpiłam w higiene Twojego męża hahah kurde te objawy ciąży... Mam nadzieję że z ajakis czas mojego z chaty nie wyjebie jak mi zacznie walić😂😂😂

Witaj @Noelia28
jak ze Szczecina to nie pomogę z lekarzem 🤣 ja z drugiego końca Polski prawie 🤣

Ja oprócz bolących cyckow ( tak mega jak jadę autem i trafię na dziurę to koniec 🤣) to nie mam innych objawów oby tak do końca 😁
 
Witaj
Ja również że Szczecina :)
seriooo wooow jak się cieszę będzie można się spotkać😍😍😍😍
Kiedyś pisałam że poznałam się z dziewczynami na podobnym forum jak bylam w ciąży ponad 6lat temu spotkałam się z kilkoma bo do każdej mi bardzo daleko a tu proszę☺☺ ale czad!!!
 
seriooo wooow jak się cieszę będzie można się spotkać😍😍😍😍
Kiedyś pisałam że poznałam się z dziewczynami na podobnym forum jak bylam w ciąży ponad 6lat temu spotkałam się z kilkoma bo do każdej mi bardzo daleko a tu proszę☺☺ ale czad!!!
Pewnie że można się spotkać :-)
Pogoda będzie coraz ładniejsza i zawsze możemy się powspierac :)
 
reklama
🙈😡😭😭 No oszaleje nie ma dalej tej bety. Masakra weszłam przed godz 10 pobrać krew a nadal nie ma... niecierpliwie się coraz bardziej..
 
Do góry