reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
A apropo prenatalnych w GynCetrum - Kraków, pytałam dzisiaj czy wpuszczą z partnerem - dziewczyna w recepcji powiedziała ze doktor do tej pory zawsze pozwalał i nie robił problemów. Pratner musi tylko wypełnić ankiete COVIdową.
 
Czy któraś z Was zdecydowała bądź zdecyduje się na test Nifty/Sanco/Harmony itp.?
Ja dzis mam 9+3 i z racji tego z w tym roku skończę 36 lat chce zrobić ten test. Macie jakieś doświadczenia który najlepszy i czy ufac im tak jak piszą w 99%?
My zrobimy jeśli wyjdzie jakieś podwyższone ryzyko z pappy lub usg.
Moim zdaniem najlepsze jest NIFTY bo jako jedyne daje ubezpieczenie. W przypadku wyniku fałszywie negatywnego czyli gdy dziecko urodzi się chore (a wyniki wskazywały, że dziecko zdrowe) wypłacają 200 tys odszkodowania.
Aczkolwiek trzeba uważnie czytać umowę bo nifty oferuje 4 rodzaje testów : basic, pro, premium i coś tam jeszcze. I tylko w tym najwyższym jest ubezpieczenie. Różnica 100 zł, a jednak te ubezpieczenie jest dość istotne ;) ponoć Sanco, Harmony itp nie mają żadnych ubezpieczeń.
 
Ja dzisiaj dzwoniłam się umówić na te badania prenatalne darmowe ale w Częstochowie nie ma już darmowych a do Katowic nie da się dodzwonić bo kolejka .
 
@Jotka_

Jak się wstawia te suwaczki, które pod Twoimi postami pokazują ile ma dziecko ? :)
Tworzysz go sobie na tej stronie https://www.suwaczki.com/
Nastepnie wchodzisz sobie w swoj profil i wyswietli Ci cos takiego
Screenshot_20210406-125306.png

Wchodzisz w SYGNATURA i wklejasz link do suwaczka :)
 
reklama
Do góry