reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dzwoniłam teraz, i Pani stwierdziła że dowiem się dzień przed wizytą czy można z partnerem bo lekarze z dnia na dzień zmieniają zdanie [emoji15]
Tez się pytałam czy lekarz może zmienić zdanie ... Pani mi powiedziała, że ta Pani Doktor chyba podczas całej pandemii przyjmuje z partnerem wiec mam nadzieje, że tak pozostanie 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Druga we wtorek. Wgl norm z mojego labo to wynik jest od 1 do 10 tygodnia. Czyli niby jest ok ale jakoś mi się wydaje mało. Chyba wszystko się okaże w środę jak będę miała oba wyniki
No więc oddychaj głęboko i myśl pozytywnie zwłaszcza ze poziom wcale nie jest niski. :) bedzie dobrze musi :)
 
A co radzi Twój lekarz prowadzący ?

Ja bym się nie zdecydowała, nie ma badań na kobietach ciężarnych. A teraz jesteśmy w tym najbardziej niebezpiecznym okresie gdy kształtują się narządy :(
Jestem w uk, tutaj mam kontakt tylko z położna. Powiedziała, że ok, a mi bardzo na szczepieniu zależy z racji zawodu 🤷🏻‍♀️
 
Właśnie apropo badań ja mam na 10 mają USG będzie niby trawlo godzine i mogę z partnerem.

23 kwietnia idę na wizytę do mojej gin i mówi że już wtedy pobierze mi krew na ten test żeby już był wynik 10go wtedy lekarka ro razem ogląda. Nie za wcześnie będzie tego 23? Będę wtedy 9t6d co sądzicie?
U nas koszt takiego badania to 450zl
 
@Fejkaaa , @Patka77
Ja się powoli zabieram za zakupy właśnie.
Cały czas się boję, że za wcześniej trochę jeszcze i że zapesze, ale zamówiłam segregator (długo czekaliście na dostawę te które mają? ) i kosmetyki- na rozstępy i serum do biustu.
Detektor tętna mialbyc następny - pewnie po kolejnej wizycie go zamówię jak wszystko wyjdzie ok.
Masz jakis krem na rozstępy godny polecenia? W pierwszej ciazy uzywalam takiego z Palmersa kakowego bodajze. Kurcze teraz jakos mam problem ze smarowaniem tego zasiniaczonego brzucha po zastrzykach, nie wiem kiedy to robic, zeby pozniej przed podaniem zastrzyku nie byl za tlusty🙈🙉 matko jakie ja mam glupie rozkminy😅
 
Powiem Wam szczerze że ja jestem jakąś inną bo nawet wolę sama na większość badań iść. Wiem że mój partner chciałby iść więc o ile będzie opcja to go wezmę. Niech się cieszy [emoji1787] ale ja to jakaś taka Zosia samosia jestem [emoji1787]
 
reklama
Masz jakis krem na rozstępy godny polecenia? W pierwszej ciazy uzywalam takiego z Palmersa kakowego bodajze. Kurcze teraz jakos mam problem ze smarowaniem tego zasiniaczonego brzucha po zastrzykach, nie wiem kiedy to robic, zeby pozniej przed podaniem zastrzyku nie byl za tlusty🙈🙉 matko jakie ja mam glupie rozkminy😅
ja kupie mustele krem i olejek dobry skład ma. Mam nadzieję se ten zapach mi podjedzie bo wszystko z misteli pachnie specyficznie
 
Do góry