reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziś witam się później, od rana sporo rzeczy do ogarnięcia + praca.
Dziś był pierwszy zastrzyk z heparyny, nie ukrywam, że mocno się zestresowałam, ale moja osobista pielęgniarka (czyt Mąż) dał radę 🥰 Oby było już z górki.
Wczorajszy dzień był dla mnie tragiczny... Takiego bólu głowy i mdłości nie miałam chyba nigdy. Niestety obstawiam, że to przez wrapa z Mc, do którego wstąpiliśmy w drodze powrotnej od lekarza. Mój kropek dał mi do zrozumienia, że to ostatni taki posiłek w całej ciąży 😂 Mimo, że na co dzień odżywiam się baaardzo zdrowo, to raz na ruski rok zjem coś szybkiego. Także dziecię woli chyba jak mama je odżywcze posiłki 🤭

Dziś i jutro ostatnie wizyty, także trzymam mocno kciuki za Was 😊
Miłego weekendu😘
 
reklama
W temacie witamin to ja biorę i polecam Prenacaps multi 1 +dha, od 12tc jest multi 2. Tam są właśnie metylowane formy więc polecam dziewczynom z mutacjami mthfr. Ja nie mam głowy do brania wszystkiego oddzielnie 🙈 Polecane też są z Healthlabs Little me ale to już wyższa półka cenowa.

Czy tylko ja mam problem a aplikacja forum? Jestem nowa tu i nie ogarniam ale często próbuje napisać post to mi się wiesza i nie dodaje, jak chce na konkretny nr strony wejść to też nie mogę i już mnie to mega denerwuje 🤦‍♀️
Ja przyjmuję Little Me z HealthLabs - fakt, nie należą do najtańszych, ale mają naprawdę dobry skład i wszystko to co jest potrzebne. Dodatkowo trzeba tylko suplementować D3 i kwasy omega 3.
O Prenacaps też czytałam, ale ostatecznie wybrałam właśnie Little Me :)
 
Wiesz ja w ogóle nie mam objawów i nie czuje się jak bym w ciąży była . Wizytę mam dopiero we wtorek . Z jednej strony się martwię ale z drugiej nie każdy ma objawy są osoby które jie czuja ciąży wiec jestem spokojna póki co
Ja raz mam a raz nie. Pani dr powiedziała żeby się tym w ogóle nie przejmować 🙂
 
@Fejkaaa , @Patka77
Ja się powoli zabieram za zakupy właśnie.
Cały czas się boję, że za wcześniej trochę jeszcze i że zapesze, ale zamówiłam segregator (długo czekaliście na dostawę te które mają? ) i kosmetyki- na rozstępy i serum do biustu.
Detektor tętna mialbyc następny - pewnie po kolejnej wizycie go zamówię jak wszystko wyjdzie ok.
 
@Fejkaaa , @Patka77
Ja się powoli zabieram za zakupy właśnie.
Cały czas się boję, że za wcześniej trochę jeszcze i że zapesze, ale zamówiłam segregator (długo czekaliście na dostawę te które mają? ) i kosmetyki- na rozstępy i serum do biustu.
Detektor tętna mialbyc następny - pewnie po kolejnej wizycie go zamówię jak wszystko wyjdzie ok.
Na segregator czekałam jakieś 3-4 dni max :)
 
W temacie witamin to ja biorę i polecam Prenacaps multi 1 +dha, od 12tc jest multi 2. Tam są właśnie metylowane formy więc polecam dziewczynom z mutacjami mthfr. Ja nie mam głowy do brania wszystkiego oddzielnie 🙈 Polecane też są z Healthlabs Little me ale to już wyższa półka cenowa.

Czy tylko ja mam problem a aplikacja forum? Jestem nowa tu i nie ogarniam ale często próbuje napisać post to mi się wiesza i nie dodaje, jak chce na konkretny nr strony wejść to też nie mogę i już mnie to mega

Próbowałaś przez stronkę ? Ja nie mam aplikacji i wchodzę przez stronę
 
reklama
A tak apropo wizyt z partnerem w GynCentrum, to jak o nich myślę to już jestem przerażona a co dopiero jak już tam będę. Nie wyobrażam sobie przechodzić przez to sama.

Ostatnio mam taką agresję do ludzi, że gdyby dzisiaj mi powiedzieli że mąż nie wejdzie to bym pewnie trzasnęło drzwiami i szukała innej kliniki. Po drodze do drzwi pewnie jeszcze bym zrobiła awanture - bo jestem w tej klinice często i widzę że non stop wchodzą pary do gabinetów.
Boże, mam nadzieję że mi ta agresja przejdzie zanim wyjdę do ludzi :d
 
Do góry