reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja zaczęłam plamić... :( Położyłam się i czekam. Może przejdzie za chwilkę...
Lekarz powiedział, że jeśli zacznę plamić to mam zwiększyć dawkę duphason. Jak będzie gorzej lub nie przestanę to jutro pojde do jakiegokolwiek ginekologa.
 
reklama
Najgorsze jest to, że nie mam żadnej fałdki ba brzuchu 😅 Będę jutro próbować 😊💪🏻
O hihi zazdroszczę 🙃🙃 to miałaś zlecone juz wcześniej badania ze wyszło Ci z ta krzepliwością? Ja mialam krzepliwości robioną w styczniu w szpitalu i było okej, ale trochę mnie teraz nastraszyłaś w pierwszej ciążyw ogóle nie miałam tego badania. Lekarz nie mówił nic mi jeszcze o badaniu krwi...
Kiedy masz kolejną wizytę? Jeśli 5+6 to idziemy równo ale po wizycie u mnie na pewno będzie ciąża młodsza bo ow mialam okolo 18 dnia cyklu. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo okej.
 
Jestem już po wizycie ✊🏻 Ciąża młodsza, więc serduszka jeszcze nie ma. Z usg wychodzi 5+6, także ma jeszcze czas 😊 Był za to piekny pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i zalążek zarodka - jakieś 0,2 mm 😁

Dostałam też clexane i jestem przerażona, bo lekarz spojrzał na moje wyniki z krzepliwością i stwierdził, że są na granicy, dlatego musimy włączyć heparynę.

Dziewczyny, które się kłują, macie dla mnie jakieś rady jak zacząć? Lekko mnie to zestresowalo 😒
Mi najlepiej się kłuję tak w boczki, ogólnie 5 cm od pepka, patrzeć tylko żeby w żyłę nie trafić. Robisz sobie taką fałdkę palcami, igłę wbić szybko a lek baaaaaardzo powoli, nie masować ☺️
 
Ja zaczęłam plamić... :( Położyłam się i czekam. Może przejdzie za chwilkę...
Lekarz powiedział, że jeśli zacznę plamić to mam zwiększyć dawkę duphason. Jak będzie gorzej lub nie przestanę to jutro pojde do jakiegokolwiek ginekologa.
Odpocznij i glowa do góry napewno będzie wszystko dobrze 🥰
 
3mam mocno kciuki żeby było dobrze :*
Dziewczynki u nas smutne w tym roku święta [emoji17]To jest mój 7 tydzień ciąży (ciąża 3).Od początku mamy pod górkę.... A teraz jeszcze badanie bhcg po 48 godzinach urosło tylko 7%[emoji17][emoji24]. Czekamy teraz jeśli nic przez święta się nie wydarzy to we wtorek do szpitala na kontrolne usg. Teraz to tylko cud by wszystko uratował... Ściskam was baaardzo mocno i trzymam za was wszystkie mocno kciuki [emoji847][emoji8][emoji8][emoji8]
 
U mnie nie wchodzi w grę powolutku, musze z zamachem inaczej nie wbiję [emoji28]
Nie martw się to nie jest takie złe robię to już codziennie od miesiąca Złap konkretną fałdkę tłuszczu na brzuchu i powolutku wbijaj w brzuch a potem jak chcesz to sobie pomasuj to miejsce
 
reklama
Apropos zastrzyków, bedzie bardzo źle jak pominę jeden dzień? Starczy mi zastrzyków do niedzieli a nowe dostanę dopiero we wtorek wiec w poniedziałek nie będę miała czym zastrzyku zrobić
 
Do góry