reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Też mam ostatnio koszmary. Dzisiaj mi się śniło, że jakieś wielkie ptaki mnie zadziobały na śmierć a wczoraj śnił mi się ksiądz morderca, który wbijał siekiere w głowę niegrzecznym chłopcom...
Mi się dziś śniło że gonil mnie po lesie dziko-żubr . Normalnie jak byk torreadora. A ja byłam jego czerwona płachtą. Na szczęście obudziłam się w momencie jak miał mnie staranować . XD
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę ,czy któraś z Was miała taką sytuację.. byłam wczoraj na usg ( o ciąży dowiedziałam się 16.03 wtedy blada kreska na teście i beta 50, po dwóch dniach wzrosła do 180) pani doktor wykonująca usg to najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Podczas badania powiedziała, że pęcherzyk jest 9x13x4 5,3 hbd, ciałko żółte również ale nie widać pola płodowego i cytuje "albo za wcześnie pani przychodzi albo jajko jest puste więc albo tak albo tak czego pani nie rozumie" jak można powiedzieć tak do pacjentki w ciązy.. :( oczywiście przepłakałam wieczór w panice, mój lekarz prowadzący uspokoił mnie trochę i powiedział,ze według niego wynik jest ok ale jest za wcześnie i nie widać jeszcze zarodka. Mam powtórzyć za 7-10 dni ale domyślacie się co będę czuła przez ten czas..
Wydaje mi się, że kobiety ginekolog to najgorszy typ lekarza. Sama miałam dużo nieprzyjemnych doświadczeń własnie z kobietami w tym zawodzie ;/
 
Nie martw się to nie jest takie złe robię to już codziennie od miesiąca Złap konkretną fałdkę tłuszczu na brzuchu i powolutku wbijaj w brzuch a potem jak chcesz to sobie pomasuj to miejsce
Jestem już po wizycie [emoji1307] Ciąża młodsza, więc serduszka jeszcze nie ma. Z usg wychodzi 5+6, także ma jeszcze czas [emoji4] Był za to piekny pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i zalążek zarodka - jakieś 0,2 mm [emoji16]

Dostałam też clexane i jestem przerażona, bo lekarz spojrzał na moje wyniki z krzepliwością i stwierdził, że są na granicy, dlatego musimy włączyć heparynę.

Dziewczyny, które się kłują, macie dla mnie jakieś rady jak zacząć? Lekko mnie to zestresowalo [emoji19]
 
Jestem już po wizycie ✊🏻 Ciąża młodsza, więc serduszka jeszcze nie ma. Z usg wychodzi 5+6, także ma jeszcze czas 😊 Był za to piekny pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i zalążek zarodka - jakieś 0,2 mm 😁

Dostałam też clexane i jestem przerażona, bo lekarz spojrzał na moje wyniki z krzepliwością i stwierdził, że są na granicy, dlatego musimy włączyć heparynę.

Dziewczyny, które się kłują, macie dla mnie jakieś rady jak zacząć? Lekko mnie to zestresowalo 😒
Dasz radę dla mnie to już rutyna 🙂 powoli wstrzykuj sobie będziesz miała mniejsze siniaki. Ja przytrzymuje sobie chwilę dłużej skórę i na prawdę prawie nic nie widać. Z rad jeszcze stanowczo wbijaj igłę bo ja na początku że strachu zakulam się kilka razy
 
Też mam ostatnio koszmary. Dzisiaj mi się śniło, że jakieś wielkie ptaki mnie zadziobały na śmierć a wczoraj śnił mi się ksiądz morderca, który wbijał siekiere w głowę niegrzecznym chłopcom...
O kurde moje sny są podobnie straszne co twoje 😁
Jestem już po wizycie ✊🏻 Ciąża młodsza, więc serduszka jeszcze nie ma. Z usg wychodzi 5+6, także ma jeszcze czas 😊 Był za to piekny pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i zalążek zarodka - jakieś 0,2 mm 😁

Dostałam też clexane i jestem przerażona, bo lekarz spojrzał na moje wyniki z krzepliwością i stwierdził, że są na granicy, dlatego musimy włączyć heparynę.

Dziewczyny, które się kłują, macie dla mnie jakieś rady jak zacząć? Lekko mnie to zestresowalo 😒
Super ze cokolwiek juz zobaczyłaś bedziesz spokojniejsza przez swieta ...❤
 
reklama
Do góry