reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Kiedyś chciałam bloga prowadzić anonimowo odnośnie pracy komornika. Opisywać absurdalne sytuację. Nigdy jakoś nie zaczęłam [emoji846]
Co do słowa przepraszam właśnie przez takich ludzi jesteśmy odbierani jako wrogowie, zło najgorsze itp. Eh szkoda słów.
Myślę, że pomysł bloga jest całkiem ciekawy, ludzie chłoną takie historie z życia wzięte, a zapewne są to bardzo niecodziennie wydarzenia. Uważam, że miałabyś wielu odbiorców :)
 
Mi najlepiej się kłuję tak w boczki, ogólnie 5 cm od pepka, patrzeć tylko żeby w żyłę nie trafić. Robisz sobie taką fałdkę palcami, igłę wbić szybko a lek baaaaaardzo powoli, nie masować ☺️
Dzięki, też tak spróbuje 👌🏻

O hihi zazdroszczę 🙃🙃 to miałaś zlecone juz wcześniej badania ze wyszło Ci z ta krzepliwością? Ja mialam krzepliwości robioną w styczniu w szpitalu i było okej, ale trochę mnie teraz nastraszyłaś w pierwszej ciążyw ogóle nie miałam tego badania. Lekarz nie mówił nic mi jeszcze o badaniu krwi...
Kiedy masz kolejną wizytę? Jeśli 5+6 to idziemy równo ale po wizycie u mnie na pewno będzie ciąża młodsza bo ow mialam okolo 18 dnia cyklu. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo okej.
Po poronieniu miałam zrobiony cały szereg badań i dopiero dziś pokazałam ostatnie wyniki lekarzowi, który stwierdził, że trzeba profilaktycznie heparynę wprowadzić. Wyszedł minimalnie obniżony jeden parametr antykoagulanta toczniowego, a po poronieniu miałam tez lekko obniżone białko c +mutacje mthfr homo i pai hetero.

Miałaś już pierwsza wizytę? 😊 Tez trzymam mocno kciuki!
 
Jestem już po wizycie ✊🏻 Ciąża młodsza, więc serduszka jeszcze nie ma. Z usg wychodzi 5+6, także ma jeszcze czas 😊 Był za to piekny pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i zalążek zarodka - jakieś 0,2 mm 😁

Dostałam też clexane i jestem przerażona, bo lekarz spojrzał na moje wyniki z krzepliwością i stwierdził, że są na granicy, dlatego musimy włączyć heparynę.

Dziewczyny, które się kłują, macie dla mnie jakieś rady jak zacząć? Lekko mnie to zestresowalo 😒
Jak nie masz fałdek to może cię trochę boleć, nie sam zastrzyk a pod koniec wbijania i po wyciagnieciu, ale da się przyzwyczaić, serio. Na początku mnie mega bolało, ale po którymś razie już przywykłam 😉 będzie dobrze 😘 Pomysl że robisz to dla dzidziusia.

Wydaje mi się, że kobiety ginekolog to najgorszy typ lekarza. Sama miałam dużo nieprzyjemnych doświadczeń własnie z kobietami w tym zawodzie ;/
Zależy na kogo się trafi, niektórzy faceci wcale nie są lepsi. Teraz chodzę do babki i jestem mega zadowolona 😉
 
Jak nie masz fałdek to może cię trochę boleć, nie sam zastrzyk a pod koniec wbijania i po wyciagnieciu, ale da się przyzwyczaić, serio. Na początku mnie mega bolało, ale po którymś razie już przywykłam 😉 będzie dobrze 😘 Pomysl że robisz to dla dzidziusia.


Zależy na kogo się trafi, niektórzy faceci wcale nie są lepsi. Teraz chodzę do babki i jestem mega zadowolona 😉
Trzeba właśnie trafić na odpowiedniego lekarza ale ja niestety mam złe doświadczenia z kobietami, za to mój lekarz prowadzący -facet super :D szkoda,że usg on nie robi i muszę chodzić do kogoś innego z Medicover :|
 
reklama
Do góry