reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja mam małe mandarynki to nawet nie ma jak ten ołówek włożyć [emoji1787]
U mnie to samo [emoji85] przeszłam tylko ten test jak karmiłam [emoji28]
I ja Wam pokaże moją piękność [emoji7]
Zobacz załącznik 1252236Zobacz załącznik 1252237

Kocha wszystkich ludzi na zabój [emoji16] jak przychodzi kurier, listonosz albo ktoś obcy to i tak zaczyna merdać ogonem [emoji1787]
Piękna [emoji3059] a na zdjęciu poniżej nasz Tony, jest z nami dopiero jakieś ponad pół roku, przybłąkał się, próbowaliśmy znaleźć właściciela ale nikt się nie zgłosił więc został z nami [emoji3590]
IMG_20210109_141818180~3.jpeg
 
Dziewczyny tak czytam Wasze komentarze i większość z Was ma jakieś dolegliwości i tak się zastanawiam, czy ja jakaś dziwna jestem czy co :o nie zapeszając czuje się znakomicie, jedyne co to smaki mi się zmieniły no i w podbrzuszu czasami coś zakłuje oraz piersi są nabrzmiałe. Mam nadzieję, że Wam szybko przejdą te dolegliwości i tego życzę Wam z całego serducha :):)
W pierwszej ciazy z corką mialam tak samo jak Ty😁 ciesz sie i korzystaj 🤩
 
Co to jest test ołówka? [emoji85]
Miałam o to samo spytać [emoji23][emoji23]
He he unosisz piers, wkladasz pod nia olowek i puszczasz. Jak olowek spadnie zdalas :D jak zostanie pomiedzy piersia i brzuchem to "masz problem" :D :D
To ja bym na wstępie oblała [emoji85]
Przedstawiam Wam moje stanowisko pracy: BB na duzym, praca na malym i butelka #2 z ktorej pociagam. [emoji1320]
Piękne[emoji6] nie nudzi ci się widzę
Ja mam małe mandarynki to nawet nie ma jak ten ołówek włożyć [emoji1787]
Ja wręcz przeciwnie melony jakieś [emoji23][emoji23]
Dziewczyny, przebijcie to. Popłakałam się na reklamie zupek chińskich [emoji1787][emoji1787]
Chyba ciezko będzie przebić [emoji6][emoji6]
 
reklama
o jezu zapomniałam. Całkiem haha słońce przyswiecilo młody chciał na balkonie się pobawić (ja z nim siedzę i go pilnuje) więc sama mi szmata i płyn do rąk wpadly. Ale spokojnie Aniu umyłam tylko połowę z czego połowę połowy juz młody z kotem mi uwalili.
Hehe jasne, tak sobie żartuję😉 a jak brzuch? Lepiej już?
 
Do góry