reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Matko już żałuję że umyłam. Okna e salonie. Leżę bo brzuch mnie boli a tu trzeba iść obiad robic
 
Dziewczyny tak czytam Wasze komentarze i większość z Was ma jakieś dolegliwości i tak się zastanawiam, czy ja jakaś dziwna jestem czy co :o nie zapeszając czuje się znakomicie, jedyne co to smaki mi się zmieniły no i w podbrzuszu czasami coś zakłuje oraz piersi są nabrzmiałe. Mam nadzieję, że Wam szybko przejdą te dolegliwości i tego życzę Wam z całego serducha :):)
 
reklama
Wiecie co, a ja nie mam żadnych huśtawek nastrojów. Zawsze przed okresem wychodziła ze mnie zołza, marudzialam albo płakałam na zmianę. A teraz - oaza spokoju. Nic mnie nie rusza. I uspokajam wszystkich dookoła. Zawsze w ciąży tak miałam. I teraz też. Czuję się silna, wiecie daje życie i te sprawy. Głowę nosze wysoko i nie boje się ludzi :) Gdyby nie mdłości, czułabym się , jak bogini 🤣
 
Do góry