reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja niestety schudłam 😒mam 175cm wzrostu i do tego ważę 61 kg. Niby na początku można schudnąć ale nie sądziłam że tak źle będę ciążę znosić. W pierwszych dwóch gdzie poronilam nie miałam żadnych objawów oprócz bólu piersi.
Witam w gronie wysokich kobitek 😎 ja mam 179 cm i ważyłam 52 kg ... teraz już 53 kg pomimo mdłości waga trochę ruszyła w górę 😏
 
Ja na innym forum czytałam od dziewczyny ze nospa mogła spowodować zmniejszone napięcie u jej bobasa i sie nospy wystraszyłam, a dziś mi brzuch daje wyjatkowo popalić i sie martwię czy brać czy nie
spokojnie raz na jakie czas nie zaszkodzi ale faktycznie też się z tym spotkałam że po porodzie maluchy miały problem z napięciem miesniowym bo mama brała dużo nospy w ciąży
 
mój wie że coś tam jest że nie może po mnie skakać (bo to mały wariat haha) ale jeszcze nic nie widać jak musimy czekać żeby wiedzieć czy to dzidziuś
my będziemy mówić po wizycie.. Starsza już długo mówi że chciałaby dzidziusia w domu, młodsza że tak powiem nie wyraża opinii 😅
 
Też mam taką nadzieję dzisiaj jest tragicznie. Nic mi nie smakuje wszystko śmierdzi jedyne co jeszcze zjem to twarożek.
w drugiej ciąży wymiotywałam prawie od początku do końca także bardzo Ci współczuję 😪 jedyny plus był tego taki ze zgrubłam o połowę mniej niż w pierwszej 😅
 
a to nie mozna? Ja pije kawe, herbate i biore goracy prysznic (ale fakt, podkoniec mi sie robi slabo, ale pod zimniejszym mi zimno) 🙈 na saune tez sie wybieram
Ja również pije wSzytsko 😅 najgorsze, że jak na złość mam ochotę na sushi ale z surowa ryba i tatar ... pewnie tak to za mną chodzi bo wiem, że nie można a wiadomo to co zakazane smakuje najlepiej😅 trochę to porównuje np. do zamknięcia lasów w tamtym roku podczas lockdownu... nagle każdy chciał do lasu 😎
 
reklama
Dziewczyny zapisane do Gyncentrum na prenatalne, jesteście pewne że są darmowe ?
Na stronie są podane specjalne wymogi a przez tel. Babka tylko mówi że trzeba nikwalifikować się a NFZ , mieć opieke ginekologiczna przed 10TC i być ze śląska. I teraz mam zagwozdke bo co innego piszą a co innego mówią [emoji15]
 
Do góry