reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Właśnie tak podczytywałam co pisałaś o opiece prenatalnej w Finlandii i wydaje się dość bezduszna 😅
tak? Dam znac. Ja slyszalam ze jest dobra, nie widzialam straumatyzowanych kobiet. Niemniej zdecydowanie mniej sie rozczulaja nad ciaza sama w sobie. Nie wiem czy to zle czy bezduszne, na pewno inne.
 
reklama
O tak trampki. Nawet już się zaopatrzyłam bo braki w trampkach mialamJa po domu non stop w sukienkach. A jak wychodzę to różnie bo rajstopy mnie uwierają.
Noo ja mam swoje ulubione, zapewne jeszcze zdążę dokupic inne kolory 😂
Ja w domu w dresie albo jakieś leginsy i ogromna koszulka 😂 jako, że do szczupłych mi daleko i niestety jestem matka z nadwagą a brzuch mam ciągle wzdęty to już musiałabym chodzić w ciążowych ciuchach 🙄
 
Hej[emoji4]Gratuluję. Teraz tylko spokojnych 9 Msc. Ja dzisiaj wieczorem zrobię. Podejrzewam od 3 dni że jestem bo spalabym non stop a to do mnie nie podobne. I mam wstręt do moich ulubionych potraw. Zastanawiam się tylko czy to faktycznie ciąża czy moje urojenia. No zobaczymy.
Mi też bardzo chciało się spać i strasznie się irytowałam. Co więcej od samego początku miałam bóle pleców, żebe. Praktycznie całego brzucha. Nie mogłam podnieść rąk do góry, bo czułam jakby zakwasy. Organizm przygotowywał się na "rewolucję". Co do jedzenia, nic mi nie śmierdziało, ani nie pachniało. Powodzenia :) ps. Będąc już w ciąży jeden okres miałam normalnie, więc nawet jeśli pojawi się okres, to rób test :)
 
Hej kobitki powiedzcie jak bierzecie duphaston na podtrzymanie bo ja biorę 1x rano 1x wieczorem i zastanawiam się czy to nie za mało i nie powinna byc jeszcze jedna w południe ? Lekarz tak kazał mi brać ale wiecie jak to z tymi lekarzami... Zwłaszcza że jak długo nie biorę( czekam do wieczora) to czuję te skurcze 😐
 
na początku powiedziała ze narazie nie bije jeszcze serduszko ale kazała włożyć ręce pod tylek i mówi ze juz coś tam jest.. To było wg moich aplikacji dokładnie 6 tydzień ale mówiła że ciąża może być odrobinę młodsza
U mnie w5t 0 sam pęcherzyk i już nie mogę się doczekac kolejnej wizyty
 
Dla mnie na szczęście alkohol może nie istnieć ale bardzo lubię w lato karmi niby bez alkoholu ale jednak na etykiecie pisze jakiś procent alkoholu . Myślicie ze można pic ?
nie karmi nie ma 0% generalnie wiesz przy karmieniu np można zrobić odstep 2h po wypiciu. Ja w ciąży bym się nie odważyła zresztą przy KP też nie. w pierwszej ciąży wzięłam pralinke która okazała się z alko jak rozgryzlam poczułam plulam dalej niż widziałam jeszcze usta poszłam płakać haha swiruska ;)
 
reklama
Dziewczyny macie takie straszne upławy, śluz? Mnie to trochę przeraża bo u mnie jest go dużo. Przezroczysty i taki wodnity. Ciągle czuje jakby coś leciało, idę do WC a to właśnie takie coś.
Dziś jestem jak zoombie.. Nic mi się nie chce, robię szybki obiad i idę spać bo tragedia. Brzuch mnie znowu trochę boli, nudności aż tak dziś nie dokuczają chyba że pije po jedzeniu i w trakcie to wtedy jest okropnie. Nie czaje czemu tak mam 🙄
Ja mam w pracy czuje ze leci i boje się zawsze ze to plamienia i lecę do łazienki a tu poprostu mokre majtki ale to podobno normalny objaw :)
 
Do góry