reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny czy to pobolewanie brzucha w tak wczesnej ciąży naprawde jest normalne?? Wasi lekarze też tak uważają? Nie wiem jak opisac to uczucie, ale to takie jakby napinanie w środku (natężenie jest średnie) i czasem dyskomfort promieniuje jakby do "tyłka" 🤭
Matko ta psychika kobiety po stratach nie pozwala spokojnie cieszyć się ciążą😖
 
reklama
Dziewczyny czy to pobolewanie brzucha w tak wczesnej ciąży naprawde jest normalne?? Wasi lekarze też tak uważają? Nie wiem jak opisac to uczucie, ale to takie jakby napinanie w środku (natężenie jest średnie) i czasem dyskomfort promieniuje jakby do "tyłka" 🤭
Matko ta psychika kobiety po stratach nie pozwala spokojnie cieszyć się ciążą😖
Hej, ja tak mam już prawie 3 tydzień. Na początku było słabiej, ale ostatnio się rozkręciło tak że mnie ból w nocy budzi.
Przy pierwszych wizytach mi lekarz mówi że tak się zdarza, dostałam magnez i douphaston, no ale że natężenie jest coraz większe to od dzisiaj mi kazali leżeć

Jak często masz takie skurcze i jak długo? U mnie tak kilka razy dzień, maks 10 minut
 
Ja też już po wizycie, ale trochę mniej optymistycznie. Było widać serduszko i niby wszystko wygląda normalnie, ale te skurcze to jednak kiepski znak. Lekarka aż odetchęła jak zobaczyła na USG że serduszko jest i nie "musi mi przekazywać złych wiadomomosci".

Wiec mam areszt domowy - leżeć i się nie denerowac. Wstawać tylko do toalety. Na obiad mąż dzisiaj rozmrozil zupe... Ciekawe co mi zaserwuje jutro ;)
Aa dzisiaj 5t6d
To odpoczywaj jak najwięcej. Jakoś sobie mąż poradzi najważniejsze żeby było z tobą i dzidzia wszystko w porządku ❤️ja mam wizytę we wtorek też dzisiaj mam 5t6d 🙂 boję się jak nie wiem.
 
To odpoczywaj jak najwięcej. Jakoś sobie mąż poradzi najważniejsze żeby było z tobą i dzidzia wszystko w porządku ❤️ja mam wizytę we wtorek też dzisiaj mam 5t6d 🙂 boję się jak nie wiem.
Na kolacje też chyba będzie mrożoną zupa z tego co widzę ;)

Będzie dobrze napewno, idziemy równo więc też pewnie zobaczysz. Do wtorku już niedaleko - weekend zleci jak to weekend a potem już będziesz wszystko wiedzieć 😍
 
Hej, ja tak mam już prawie 3 tydzień. Na początku było słabiej, ale ostatnio się rozkręciło tak że mnie ból w nocy budzi.
Przy pierwszych wizytach mi lekarz mówi że tak się zdarza, dostałam magnez i douphaston, no ale że natężenie jest coraz większe to od dzisiaj mi kazali leżeć

Jak często masz takie skurcze i jak długo? U mnie tak kilka razy dzień, maks 10 minut
No własnie nie wiem czy nazwać to skurczem, taki ból jak na okres właściwie. Mogłabym z tym życ, gdybym miala pewnosc, ze nie dzieje sie njc zlego:( to sa takie moze kilkusekundowe akcje. Kupie magnez. Kurcze ja chodze do pracy, wprawdzie siedzącej.
 
No własnie nie wiem czy nazwać to skurczem, taki ból jak na okres właściwie. Mogłabym z tym życ, gdybym miala pewnosc, ze nie dzieje sie njc zlego:( to sa takie moze kilkusekundowe akcje. Kupie magnez. Kurcze ja chodze do pracy, wprawdzie siedzącej.
No to nie masz się chyba czym martwic narazie, ale napewno powiedz lekarzowi na wizycie :)
Mnie jeszcze lekarz z luxmed kazala pić melise, że te skurcze to może stres, więc też możesz spróbować:)
 
Na kolacje też chyba będzie mrożoną zupa z tego co widzę ;)

Będzie dobrze napewno, idziemy równo więc też pewnie zobaczysz. Do wtorku już niedaleko - weekend zleci jak to weekend a potem już będziesz wszystko wiedzieć 😍
Wczoraj mnie dość mocno jajnik bolał i też miałam już obawy co się dzieje. Wspomnę o tym lekarzowi. Byle mąż ci codziennie tych zupek nie serwował 🤣🤣 kiedy masz następna wizytę? L4 chyba dostaniesz na dłużej powinna ci lekarka wypisać. Ciekawe od czego masz takie mocne te skurcze 😓
 
Hej Dziewczyny,

Chciałam się przywitać i mam nadzieję zostać na dłużej. O ciążę staraliśmy się dłuższy czas i byliśmy już umówieni na in vitro, a tutaj niespodzianka-do dzisiaj szok i niedowierzanie:).

OM 25.01.2021 i to wszystko co wiem, bo ten cykl totalnie odpuściliśmy plus byłam na antybiotyku. Owulacja mogła być 12.02.2021 ale nie mam żadnej pewności. 23.02 zrobiłam bete i wyszła 37. Powtórzyłam 25.02 i urosła tylko do 54 - tutaj już się podłamałam, ale badałam dalej przyrosty co 2 dni i ruszyła! 27.02-132, 01.03-313 i 03.03-795. Dalej już nie badałam i byłam dzisiaj na USG, jest na razie pęcherzyk ciążowy 5 mm. I tutaj się znowu zaczęłam martwić czy ten pęcherzyk nie jest za mały? Bardzo boje się jeszcze cieszyć i nikomu nie powiedziałam o ciąży.

Dodajcie mi otuchy :)
 
reklama
Dziewczyny czy to pobolewanie brzucha w tak wczesnej ciąży naprawde jest normalne?? Wasi lekarze też tak uważają? Nie wiem jak opisac to uczucie, ale to takie jakby napinanie w środku (natężenie jest średnie) i czasem dyskomfort promieniuje jakby do "tyłka" 🤭
Matko ta psychika kobiety po stratach nie pozwala spokojnie cieszyć się ciążą😖
Macica się rozszerza więc część z nas to odczuwa. Ja też wspominałam o tym lekarzowi i powiedział, że to normalne 🙂 na spokojnie wtedy trochę więcej poodpoczywać i najważniejsze się nie denerwować 🙂
 
Do góry