reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja też już po wizycie, ale trochę mniej optymistycznie. Było widać serduszko i niby wszystko wygląda normalnie, ale te skurcze to jednak kiepski znak. Lekarka aż odetchęła jak zobaczyła na USG że serduszko jest i nie "musi mi przekazywać złych wiadomomosci".

Wiec mam areszt domowy - leżeć i się nie denerowac. Wstawać tylko do toalety. Na obiad mąż dzisiaj rozmrozil zupe... Ciekawe co mi zaserwuje jutro ;)
Aa dzisiaj 5t6d
 
Ja też już po wizycie, ale trochę mniej optymistycznie. Było widać serduszko i niby wszystko wygląda normalnie, ale te skurcze to jednak kiepski znak. Lekarka aż odetchęła jak zobaczyła na USG że serduszko jest i nie "musi mi przekazywać złych wiadomomosci".

Wiec mam areszt domowy - leżeć i się nie denerowac. Wstawać tylko do toalety. Na obiad mąż dzisiaj rozmrozil zupe... Ciekawe co mi zaserwuje jutro ;)
Aa dzisiaj 5t6d
Odpoczywaj ile sie da to bedzie dobrze:) dostalas cos na te skurcze? Jakies leki, chociaz magnez?:)
 
Super, gratuluje:) ktor masz tydzien?? Bylo na usg juz cos wiecej niz pecherzyk?:)
Dokładnie 5 tydzień, nic oprócz pęcherzyka nie było, serduszka na razie nie było słychać, kolejna wizyta pod koniec miesiąca by potwierdzić. Zlecone badania morfologie, glukoza, toksoplazmoza i TSH 🙂
 
Dokładnie 5 tydzień, nic oprócz pęcherzyka nie było, serduszka na razie nie było słychać, kolejna wizyta po koniec miesiąca by potwierdzić. Zlecone badania tarczycy, glukoza, toksoplazmoza i TSH 🙂
Aaaaaaa to tak jak ja mniej wiecej, bylam we wtorek bylo 5+1 i tez tylko pecherzyk:) musimy uzbroic sie w cierpliwosc:) trzymam kciuki
 
reklama
Do góry