reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja biorę 3x1 to co 8h, to biorę 6,14 i 22 [emoji2368] mam wszystko na kartce rozpisane [emoji85] 8 zastrzyk, 20 acard, 8 i 20 luteina, suple z jedzeniem i cyclonamine jak sie pojawi krwawienie 3x2 [emoji85]
Uu to widzę wyższa Szkoła jazdy 😲 no tak przy większej ilości leków i dupku 3 razy na dobe to wydaje sie logiczne :) trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze 💓
 
reklama
Hej,

Witamy:) Jak dobrze, że napisałaś. Ja też mam właśnie praktycznie zero objawów i codziennie się zadręczam, że coś jest nie tak, jednak na Twoim przykładzie widzę, że to możliwe więc jestem już spokojniejsza :)
później owszem na chwilę dołączył ból piersi (ale lekki)
poszłam na wizyte w 8 tygodniu, lekarz pyta o objawy, to mówię że nawet piersi przestały boleć, i zero jakichlokwiek innych objawów, postraszył, że to może być zły znak, ale oczywiście było w porządku wszystko :)
 
Nadrobilam 😃 Nie wchodzilam jeden dzień i 20 stron. Fajne to jest że jak wstaje rano to mam co poczytac :)

Ktos pytał o chleb, ja jak się dowiedziałam że mam IO kupiłam maszynę do pieczenia chleba i robię sobie orkiszowe - w sklepie nie jestem w stanie znaleźć takiego z dobrym skladem dla mnie.
U mnie dzisiaj 8+4, od soboty objawy trochę odpuściły, apetyt wrócił i nawet udało mu się wczoraj coś posprzątać ;)
 
Dziewczyny, a jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to prywatnie czy na NFZ? Kilka osób z mojego otoczenia polecalo mi na nfz ze względu kosztów badan i wizyt prywatnie..
My z Partnerem wstępnie stwierdzilismy ze będziemy chodzić prywatnie. A jak u was? Jest tu ktoś kto prowadzi ciążę na NFZ?
 
Dziewczyny, a jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to prywatnie czy na NFZ? Kilka osób z mojego otoczenia polecalo mi na nfz ze względu kosztów badan i wizyt prywatnie..
My z Partnerem wstępnie stwierdzilismy ze będziemy chodzić prywatnie. A jak u was? Jest tu ktoś kto prowadzi ciążę na NFZ?
Ja próbowałam się zapisać na NFZ, to w jednym szpitalu usłyszałam, że ciążę prowadzi położna, a w drugim, że nie ma miejsc do końca lipca. Więc sobie darowałam...
 
reklama
Do góry