reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Rukola, mogę jeść zawsze i wszedzie[emoji7]
Dzień dobry, ja od 6 nie śpię [emoji55] wstaję o 6 żeby dupka wziąć i juz pospane. Nie zasnę za Chiny a oczy wie kleją [emoji55] Dawno z takim głodem się nie obudziłam [emoji85] ale zjadłam i żałuję bo już mnie mdli [emoji55] wczoraj miałam takie wzdęcia ze wyglądałam jak 9tym miesiącu już [emoji85][emoji1787] znowu mam mini plamienie [emoji17] jutro o 9 wizyta eh :( Zobacz załącznik 1250949
 
reklama
Dzień dobry, ja od 6 nie śpię [emoji55] wstaję o 6 żeby dupka wziąć i juz pospane. Nie zasnę za Chiny a oczy wie kleją [emoji55] Dawno z takim głodem się nie obudziłam [emoji85] ale zjadłam i żałuję bo już mnie mdli [emoji55] wczoraj miałam takie wzdęcia ze wyglądałam jak 9tym miesiącu już [emoji85][emoji1787] znowu mam mini plamienie [emoji17] jutro o 9 wizyta eh :( Zobacz załącznik 1250949
🤔a czemu tak rano wstajesz na tego dupka ? Ja biorę przy śniadaniu i kolacji po 2 tabsy nie znalazłam w ulotce ze co 12h trzeba i lekarz tez nie mówił 🤔 pyszne śniadanko ☺☺
 
Hej :) dzis u mnie 5 tc + 4 ☺ Dziewczyny czy u Was w większości macie mdłości/wymioty ? Bo ja nie mam... i zaczynam sie martwić czy to dobry znak bo w sumie ...
Nie mam mdłości, wymiotów, ani nadwrażliwości na zapachy i jakoś się tym nie przejmuje 😉 ciesz się, że póki co możemy funkcjonować bez większych problemów 😉
Dokładnie. Dlatego zrobienie listy to jedno, ale później jeszcze dać chwilę nowym na poznanie się. Pamiętam z innego forum dziewczyny na spokojnie zamknięty robiły w okolicach połówkowych. Co pozwoliło wyeliminować jedną bardzo toksyczna dziewczynę. Tutaj dziewczyny bardzo szybko chcą zamknięty , jak dla mnie ciut za szybko. Można się poznawać nie wywlekając swoich historii do 10 pokolenia wstecz[emoji6] na samym początku. Ale co kto lubi. A to że będzie zamknięty, nie oszukujmy się nie wyeliminuje ryzyka że coś się nie wydostanie, zwłaszcza że nadal mało się znamy. Po prostu jestem ostrożna i wolę chuchać na zimne. Jeśli kogoś tą analizą uraziłam to sorry taki mamy klimat[emoji6]
Jestem za zamkniętym wątkiem ale zgadzam się z tym co napisałaś 😉 na tak wczesnym etapie i tak nie wiadomo kto jest kim, a kolejna sprawa, że ciągle dochodzą dziewczyny z terminem listopadowym 😉
 
Dokładnie. Dlatego zrobienie listy to jedno, ale później jeszcze dać chwilę nowym na poznanie się. Pamiętam z innego forum dziewczyny na spokojnie zamknięty robiły w okolicach połówkowych. Co pozwoliło wyeliminować jedną bardzo toksyczna dziewczynę. Tutaj dziewczyny bardzo szybko chcą zamknięty , jak dla mnie ciut za szybko. Można się poznawać nie wywlekając swoich historii do 10 pokolenia wstecz[emoji6] na samym początku. Ale co kto lubi. A to że będzie zamknięty, nie oszukujmy się nie wyeliminuje ryzyka że coś się nie wydostanie, zwłaszcza że nadal mało się znamy. Po prostu jestem ostrożna i wolę chuchać na zimne. Jeśli kogoś tą analizą uraziłam to sorry taki mamy klimat[emoji6]
Fajnie byłoby poczekać jeszcze, wiele przyjdzie kilka pewnie odejdzie oby nikt ale wiadomo różnie bywa ;) po połówkowych wydaje sie spoko pomysłem:)
 
Ja biorę 3x1 to co 8h, to biorę 6,14 i 22 [emoji2368] mam wszystko na kartce rozpisane [emoji85] 8 zastrzyk, 20 acard, 8 i 20 luteina, suple z jedzeniem i cyclonamine jak sie pojawi krwawienie 3x2 [emoji85]
[emoji848]a czemu tak rano wstajesz na tego dupka ? Ja biorę przy śniadaniu i kolacji po 2 tabsy nie znalazłam w ulotce ze co 12h trzeba i lekarz tez nie mówił [emoji848] pyszne śniadanko [emoji5][emoji5]
 
hej hej
szczypałam się długo żeby napisać,
dopiero tyle co II na teście, termin wg OM na 28.11
bety nie robiłam i kurcze chyba nie zrobię bo nie mam kiedy :( ale testy z dnia na dzień z ciemniejszą kreską więc to dobry znak.

niby na chłodno do tego podchodzę, ale z drugiej strony czuję, że jest i będzie dobrze :) do lekarza chcę umówić się na po świętach, będzie to skończony 6 tydzień, w poprzedniej ciąży juz w 6+1 było serducho

w domu 16 miesięczny huragan Grześ, jakoś próbujemy ogarniać złobek, pracę,
czuję się jak nie w ciązy, martwiłabym się brakiem objawów, aleee...w pierwszej ciązy nie miałam żadnych przez całe 9 miesięcy, pracowałam do 7 miesiąca, a mogłabym dłużej, oj życzę sobie żeby ta ciąża była taka sama, chciałabym pracować jak najdłużej :) i wam życzę takiej formy!

na listopadówkach 2019 mamy super atmosferę, jak w rodzinie♥️wspieramy się, żalimy, pocieszamy do dziś, mam nadzieję, że i tu będzie bardzo sympatycznie. i może to potwierdzić @Lena142 (mam nadzieję, ze się nie gniewasz że zdradzam, że się znamy haha)

dodam, że ciąża wystarana, z pierwszą nie poszło szybko, więc i ta na lekach, ale poszło szybko, już w 3 cyklu :) stąd nasz szok, bo nastawialiśmy się na rok starań.
będziemy mieć dwójkę dzieci z listopada😱😱

będę starać się odzywać jak najczęściej, oczywiście prosze o wciągniecie mnie na prywatny wątek, uwazam że do dobry pomysł :)

miłego dnia☀️
Hej,

Witamy:) Jak dobrze, że napisałaś. Ja też mam właśnie praktycznie zero objawów i codziennie się zadręczam, że coś jest nie tak, jednak na Twoim przykładzie widzę, że to możliwe więc jestem już spokojniejsza :)
 
Mi pomagał przy nudnościach imbir. A czasami zaparzałam miętę.
Z pierwszym synem wogole nie mialam, z drugim mdlilo mnie popołudniami w okolicach 7-8tygodnia i przeszlo.. yeraz kreci mnie juz od tygodnia zrzutka pierwsza wczoraj po obiedzie. Narazie spokój, ale kreci. Ale te poprzednie z chlopakami byly baaaardzo podobne ciazea ta juz jest inna :p
 
Czy was tez tak okropnie odrzuca od jedzenia? Kompletnie nie czuje głodu, a jak juz go poczuje to wszystko jest na "nie" Nic mi nie smakuje,brak ochoty na cokolwiek Nawet cos co przed ciąża mogłam jeść non stop teraz "nie Wchodzi" i nie sprawia mi "przyjemności" jeśli juz coś takiego zjem.
Tak, też tak mam. Przez ostatnie kilka dni mało co mi przechodzi przez gardło.
 
reklama
Jak sobie z tym radzisz? Powiem szczerze ze momentami szału idzie dostać. A szczególnie gdy juz ten głód się poczuje a nic nie pasuje. Staram się coś jeść ze względu na dziecko ale ciężko sie przemoc. Czasem boje się ze jem za mało i dziecku to zaszkodzi. Jeśli chodzi o nawodnienie to pije bardzo dużo,ale to może dlatego ze jestem nauczona pić tylko wodę i przed ciąża pilam ok2,5-3l dziennie. Teraz ciągle chce mi się pić Woda i co u mnie dziwne MLEKO idą non stop! Szkoda że z jedzeniem nie jest tak łatwo..
Zazdroszczę, mi nawet woda "rośnie" w ustach i nie mam ochoty ani jeść ani pić :(
 
Do góry