reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej dziewczyny :) Termin z ostatniej miesiączki mam na 28.11. Obecnie 4+3 :) w styczniu poroniłam pierwszą ciążę, dowiedziałam się w 8 tyg że serduszko przestalo bić w 6+5. Od początku ciąża była 2 tyg młodsza. Ale szybko się pozbierałam no i udało się w pierwszym cyklu starań. Bardzo się cieszę i boję jednocześnie. Przyrost bety juz sprawdzony jest okej, od gina dostałam profilaktycznie acard i duphaston.
Mam ogromne nadzieje że będzie wszystko super :)
W tej ciąży juz podejrzewałam właściwie od samego poczatku ze sie udało od razu bóle pleców, brzucha, wstawanie o 6 bez budzika i wszystko zaczęło wydawać mi się bardzo ciężkie 🙈
Czuje się średnio jak poleguje cały dzień to jest okej, ale jak tylko zacznę coś robić od razu bola mnie plecy i brzuch. Staram się oszczędzać jak tylko mogę na L4 jestem juz od grudnia, nie wróciłam do pracy po poronieniu.
Martwi mnie to ze nie bolą mnie jeszcze piersi, w poprzedniej ciąży juz miałam naprawdę mocne bóle ;(
 
reklama
O kurcze to niech poda przepis 🙃 ja muszę się przerzucić też na razowy . Gluten przy Hashimoto nie wskazany .
no moj piecze wlasnie pszenny, czarny kupujemy. To sa takie plaskie czarne bulki ktore w Polsce podobno mozna dostac w lidlu :)
Niestety przerobienie przepisu z finskiego na nasze jest ponad mna bo oni maja zupelnie inne typy mak i jakies dziwne mieszanki (np. Chlebowa - nie mam bladego pojecia jaka to jest)
 
Hej dziewczyny :) Termin z ostatniej miesiączki mam na 28.11. Obecnie 4+3 :) w styczniu poroniłam pierwszą ciążę, dowiedziałam się w 8 tyg że serduszko przestalo bić w 6+5. Od początku ciąża była 2 tyg młodsza. Ale szybko się pozbierałam no i udało się w pierwszym cyklu starań. Bardzo się cieszę i boję jednocześnie. Przyrost bety juz sprawdzony jest okej, od gina dostałam profilaktycznie acard i duphaston.
Mam ogromne nadzieje że będzie wszystko super :)
W tej ciąży juz podejrzewałam właściwie od samego poczatku ze sie udało od razu bóle pleców, brzucha, wstawanie o 6 bez budzika i wszystko zaczęło wydawać mi się bardzo ciężkie 🙈
Czuje się średnio jak poleguje cały dzień to jest okej, ale jak tylko zacznę coś robić od razu bola mnie plecy i brzuch. Staram się oszczędzać jak tylko mogę na L4 jestem juz od grudnia, nie wróciłam do pracy po poronieniu.
Martwi mnie to ze nie bolą mnie jeszcze piersi, w poprzedniej ciąży juz miałam naprawdę mocne bóle ;(
cześć, dziewczyny ale naskrobalyscie przez weekend 😲 u nas weekend aktywny, bo robiliśmy urodziny córy 😉
MałaMi, bądź dobrej myśli 😘każda ciąża może być inna😉
 
Właśnie ja też bym poszła, też jestem okropnie zmęczona, ale mam wyrzuty, bo teraz w pracy mają strasznie dużo roboty i głupio mi zostawić dziewczyny same ☹️
Oj dobrze to rozumiem, że Ci głupio... Ale uwierz mi jak zdecydowałam, że nie idę dzisiaj do pracy to przynajmniej psychicznie lepiej się poczułam. Właściwie to nie wiem po co my kobiety się tak męczymy... Mamy teraz prawo gorzej się czuć. Trzeba się wyzbyć poczucia winy.

Ja dzisiaj obudzialma się o 4, zjadłam banana, poszłam spać, a o 7 obudziłam się z.pierwszymi mdłościami w ciąży...i dziękuję sobie, że na siłę nie pojechałam rano do biura.
 
Hej dziewczyny :) Termin z ostatniej miesiączki mam na 28.11. Obecnie 4+3 :) w styczniu poroniłam pierwszą ciążę, dowiedziałam się w 8 tyg że serduszko przestalo bić w 6+5. Od początku ciąża była 2 tyg młodsza. Ale szybko się pozbierałam no i udało się w pierwszym cyklu starań. Bardzo się cieszę i boję jednocześnie. Przyrost bety juz sprawdzony jest okej, od gina dostałam profilaktycznie acard i duphaston.
Mam ogromne nadzieje że będzie wszystko super :)
W tej ciąży juz podejrzewałam właściwie od samego poczatku ze sie udało od razu bóle pleców, brzucha, wstawanie o 6 bez budzika i wszystko zaczęło wydawać mi się bardzo ciężkie 🙈
Czuje się średnio jak poleguje cały dzień to jest okej, ale jak tylko zacznę coś robić od razu bola mnie plecy i brzuch. Staram się oszczędzać jak tylko mogę na L4 jestem juz od grudnia, nie wróciłam do pracy po poronieniu.
Martwi mnie to ze nie bolą mnie jeszcze piersi, w poprzedniej ciąży juz miałam naprawdę mocne bóle ;(
Hej ! Gratuluje i jednocześnie współczuje przejść 😘 chyba każda ciąża jest inna i nie ma co porównywać każdego objawu bo można dostać na głowę 🤬 powodzenia !🖤
 
Oj dużo osób bardzo zauważyłam :( w ogóle strasznie dużo osób po parokrotnych poronieniach. Mam wrażenie, że większość wątku ma za sobą straty :( chyba tak nie było kiedyś, w moich znajomych nikt nigdy nie poronił dlatego trochę mnie to szokuje co piszecie 😪😳

Mi zastrzyki nie przeszkadzają. Teraz mi doszły drugie z prolutexu bo ciągle plamie więc gin dołożyła progesteron w zastrzykach.

A co się dzieje? Co Cie najbardziej dołuje w zastrzykach? Może wspólnie coś zaradzimy ☺️
Ja też odnosze wrazenie ze bardzo duzo jest poronien :-(
Ehh w zastrzykach chodzi mi o to ze tych sincow mniejszych lub wiekszych jest tyle ze za chwile juz braknie mi miejsc do wbijania. Ta perspektywa tak dlugiego podawania hepryny jakos mnie stresuje, jak to będzie pozniej jak brzuch urosnie itd.
Wiem, ze to jedyna szansa byc moze, zeby urodzic to dzieciątko, jak zobaczylam serduszko to tez sie mocno wzruszylam i powiedzialam sobie, ze to co robie ma sens. Tylko jakos tak mnie to dobija wszystko :-( nie wiem chwilowy kryzys chyba.
 
A właśnie dalej macie takie parcie na pęcherz? U mnie to byk pierwszy objaw myślałam że się przeziębiłam a teraz już nir biegam tak często do WC.
@Tasia20 witaj w naszym gronie:* przyjemnej ciąży kochana i samych super wiadomosci. Pamiętam jak ja byłam w pierwszej ciąży😍😍😍 mimo że nie była ksiazkowa dla mnie była idealna oby ta też taka była😉
ja mam wrażenie że moje parcie się dopiero rozkręca... Tylko że u mnie objawem każdej ciąży jest ogromne pragnienie i może dlatego, że dużo więcej piję...
Mam pytanko do dziewczym, które planują długo pracować...kiedy planujecie powiadomić pracodawcę i współpracowników?
 
reklama
Hej dziewczynki!
W koncu sie wsypalam 😍

Tak sobie pomyslalam, moze, jesli jestescie chetne, zrobie excela (nick, imie, wiek, termin porodu, plec)?

Bede wrzucac aktualnege excela (albo zestawienie prosto do postu) do naszej prywatnej grupy? Te, ktore chca sie podzielic poprosze o wyslanie prywatnej wiadomosci z informacjami (jedyny sposob zeby sie nie pomylic w gaszczu postow na forum) :)
Ja to dzis ogarne, ale wrzuce dopiero na prywatna grupe za tydzien.
Tym dziewczynom ktore przegapily chcialabym przypomniec, ze chetne do przylaczenia do prywatnej grupy na forum musza do mnie wyslac wiadomosc prywatna. Liste nickow planuje wyslac za tydzien :)
Jestem za .

@MałaMi30 witaj. :) Gratuluje i powodzenia :)
 
Do góry