reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Zapytam jeszcze o pewną kwestię. Chodzi o mamy które poprzednia ciąże miały zakończoną cesarką. Czujecie jakąś różnice w ciążach w okolicach blizny czy podbrzusza? Teraz ta druga ciąża od początku jest inna, ogólnie objawy mi nie przeszkadzają a mam ich dużo więcej niż ostatnio ale ciągle mnie niepokoi ten ból brzucha. Dziś wyjątkowo nasilony i nie wiem czy to kwestia gazów i wzdęc (dużo kapusty kiszone od wczoraj) kilka razy zakuło w bokach. Często chodze do WC ale jakoś teraz leżę i sie denerwuje :(
 
reklama
Czułam się normalnie, jakbym przestała być w ciąży, brak boli w brzuchu itp, później się okazało, ze niestety ciąży nie da się uratować i musiałam jechać na łyżeczkowanie. Nie miałam krwawienia, do zabiegu brałam luteinę :(. Musimy myśleć pozytywnie mimo wszystko, w moim otoczeniu znam wiele kobiet, które ogłaszały ciąże po zrobieniu testu, nawet bez badania USG i serca, a teraz szczęśliwie chodzą z wózkami.
Bardzo Ci współczuje ale i jestem pełna podziwu. Że dalas rade się podnieść i to wszystko udźwignąć. Jesteś bardzo dzielna kobietą. Trzymam kciuki by tym razem się udało wszystko dobrze ❤ Ja od początku ciąży mam takie objawy jak ból brzucha ból piersi,gdzie nigdy nie bolały a teraz okropnie! I pojawiły mi się "żyły " na nich No i trochę się powiększyły. Teraz,jakoś od wczoraj doszły mi mdłości. Zobaczymy jak to dalej będzie. Muszę jakoś wytrwać dwa tygodnie do badan by wiedzieć, boje się ale jestem dobrej myśli bo nic innego nie pozostało :)
 
Jeśli czujesz jakieś zagrożenie to lepiej chyba będzie na L4, to twój czas i możesz robić co dla ciebie będzie najlepsze 😃
No właśnie chciałabym jeszcze popracować bo dobrze się czuje i daje rade ale trochę boję się złapania czegoś 🙄 może spróbuje pogadać z ginem w piątek, co on sądzi 😉
 
Zapytam jeszcze o pewną kwestię. Chodzi o mamy które poprzednia ciąże miały zakończoną cesarką. Czujecie jakąś różnice w ciążach w okolicach blizny czy podbrzusza? Teraz ta druga ciąża od początku jest inna, ogólnie objawy mi nie przeszkadzają a mam ich dużo więcej niż ostatnio ale ciągle mnie niepokoi ten ból brzucha. Dziś wyjątkowo nasilony i nie wiem czy to kwestia gazów i wzdęc (dużo kapusty kiszone od wczoraj) kilka razy zakuło w bokach. Często chodze do WC ale jakoś teraz leżę i sie denerwuje :(
ja miałam cc ale 6 lat temu. Nie czuje kompletnie różnicy nawet w tej ciąży mam wrażenie że mniej mnie na początku bolał brzuch niż przy pierwszej gdzie trafiłam do szpitala. Za to czuje juz od początku dretwienie nogi przez zrotowana miednice po pierwszej ciąży tego się obawiam najbardziej....
 
A właśnie dalej macie takie parcie na pęcherz? U mnie to byk pierwszy objaw myślałam że się przeziębiłam a teraz już nir biegam tak często do WC.
@Tasia20 witaj w naszym gronie:* przyjemnej ciąży kochana i samych super wiadomosci. Pamiętam jak ja byłam w pierwszej ciąży😍😍😍 mimo że nie była ksiazkowa dla mnie była idealna oby ta też taka była😉
 
A właśnie dalej macie takie parcie na pęcherz? U mnie to byk pierwszy objaw myślałam że się przeziębiłam a teraz już nir biegam tak często do WC.
@Tasia20 witaj w naszym gronie:* przyjemnej ciąży kochana i samych super wiadomosci. Pamiętam jak ja byłam w pierwszej ciąży😍😍😍 mimo że nie była ksiazkowa dla mnie była idealna oby ta też taka była😉
Ja od początku jestem częstym gościem w wc w sprawie pęcherza! Nie powiem Jeden z najbardziej uciążliwych objawów. Tez mam taka nadzieję,ze wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Super że Twoja pierwsza ciąża skończyła się dobrze a Teraz czekasz na kolejnego malucha Coś pięknego 🥰
 
Bardzo Ci współczuje ale i jestem pełna podziwu. Że dalas rade się podnieść i to wszystko udźwignąć. Jesteś bardzo dzielna kobietą. Trzymam kciuki by tym razem się udało wszystko dobrze ❤ Ja od początku ciąży mam takie objawy jak ból brzucha ból piersi,gdzie nigdy nie bolały a teraz okropnie! I pojawiły mi się "żyły " na nich No i trochę się powiększyły. Teraz,jakoś od wczoraj doszły mi mdłości. Zobaczymy jak to dalej będzie. Muszę jakoś wytrwać dwa tygodnie do badan by wiedzieć, boje się ale jestem dobrej myśli bo nic innego nie pozostało :)
Na pewno wszystko będzie dobrze ! Trzymam kciuki 🖤 szybko przelecą te dwa tygodnie i zaraz będziesz szczęśliwa po badaniach 😊 mi bóle piersi i brzucha nasilają się wieczorami. A jak u Ciebie ?
 
reklama
Do góry