reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ile jest nas na heparynie?? Psychicznie mnie te zastrzyki wykanczają 😞 jak sobie dziewczyny radzicie??
Oj dużo osób bardzo zauważyłam :( w ogóle strasznie dużo osób po parokrotnych poronieniach. Mam wrażenie, że większość wątku ma za sobą straty :( chyba tak nie było kiedyś, w moich znajomych nikt nigdy nie poronił dlatego trochę mnie to szokuje co piszecie 😪😳

Mi zastrzyki nie przeszkadzają. Teraz mi doszły drugie z prolutexu bo ciągle plamie więc gin dołożyła progesteron w zastrzykach.

A co się dzieje? Co Cie najbardziej dołuje w zastrzykach? Może wspólnie coś zaradzimy ☺️
 
reklama
Myślę że tydzień jeszcze powinnyśmy wytrzymać, a wtedy wyklaruje się nasze grono a dodatkowo damy szanse nowym na wbicie się w nasze towarzystwo.
Jestem zdecydowanie za. Poczekajmy jeszcze na wszystkie listopadowe dziewczyny. Również z terminem na ostatniego listopada. Bo na razie jeszcze nie wiedzą, że są w ciąży 😁
Trochę tak by było łyso, że byśmy się już gdzieś przeniosły, ktoś przyjdzie nowy bo dopiero miał termin okresu i nie mógł się wcześniej dowiedzieć o ciąży, a tu cisza. Całe towarzystwo poszło rozmawiać gdzie indziej 😂🤣

Jak się otworzą grudniówki to wtedy będzie u nas komplet i można uciekać ☺️ ;)
 
Dzień dobry [emoji192] Witam się w 5t2d. Cały czas staram się myśleć optymistycznie, ale dni do pierwszej wizyty strasznie mi się dłużą. Cieszę się że mogę zostać w domu bo chodzenie do pracy bardzo mnie męczyło. Jednak lockdown na coś mi się przydał [emoji16]
 
Hej dziewczynki!
W koncu sie wsypalam 😍

Tak sobie pomyslalam, moze, jesli jestescie chetne, zrobie excela (nick, imie, wiek, termin porodu, plec)?

Bede wrzucac aktualnege excela (albo zestawienie prosto do postu) do naszej prywatnej grupy? Te, ktore chca sie podzielic poprosze o wyslanie prywatnej wiadomosci z informacjami (jedyny sposob zeby sie nie pomylic w gaszczu postow na forum) :)
Ja to dzis ogarne, ale wrzuce dopiero na prywatna grupe za tydzien.
Tym dziewczynom ktore przegapily chcialabym przypomniec, ze chetne do przylaczenia do prywatnej grupy na forum musza do mnie wyslac wiadomosc prywatna. Liste nickow planuje wyslac za tydzien :)
 
W tygodniu jem czarny razowy (tutaj dosc normalne) dla zdrowia, a na weekendy moj maz piecze pszenny chleb i mamy takie pozne sniadania z prawdziwego zdarzenia :) pochwale sie, tak sie wprawil, ze ten jego chleb przypomina ten polski z dawnych lat!
O kurcze to niech poda przepis 🙃 ja muszę się przerzucić też na razowy . Gluten przy Hashimoto nie wskazany .
 
Dobra dziewczyny jak piszecie, że jesteście już na L4 to mi lepiej... Będę jutro dzwonić rano do przychodni.
U mnie w pracy sytuacja jest skomplikowana bo po prostu żywcem nie ma kto przejąć moich projektów i, dlatego mam skrupuły.

Może jak będę odpoczywać w domu to będę spokojniejsza... i będę lepiej znosić wszytski niż teraz. Cały dzień myślałam, że muszę jutro wymęczyć się w pracy. Aż mąż mi powiedział, że nic nie muszę...
Właśnie ja też bym poszła, też jestem okropnie zmęczona, ale mam wyrzuty, bo teraz w pracy mają strasznie dużo roboty i głupio mi zostawić dziewczyny same ☹️
 
W sumie nijak
Miałam tak dwa razy że było strasznie ale ubikacją się nie kończyło ale dosłownie czułam się tak jakbym wypiła na eks pół litra wódki. Obłęd. Zauważyłam, że jak na siłę jem kolacje( a muszę coś zjeść bo tabletki) to potem się źle czuje więc staram się nie jesc na siłę a jakoś lekko cokolwiek, żeby tylko było. Dziś z apetytem było tak, że miałam ochotę na wszystko ale jak coś jadłam to od razu mnie mdlilo i zgaga. Tylko po słodkim jest ok 😂😂
No właśnie wczoraj zjadłam lekka kolację i było lepiej. Ja znowu mam tak, że jestem mega głodna a jak pomyślę o jedzeniu to mi się niedobrze robi hehe i idę do kuchni i myślę co by tu zjeść 😂
 
reklama
Świetny pomysł [emoji123]
Hej dziewczynki!
W koncu sie wsypalam [emoji7]

Tak sobie pomyslalam, moze, jesli jestescie chetne, zrobie excela (nick, imie, wiek, termin porodu, plec)?

Bede wrzucac aktualnege excela (albo zestawienie prosto do postu) do naszej prywatnej grupy? Te, ktore chca sie podzielic poprosze o wyslanie prywatnej wiadomosci z informacjami (jedyny sposob zeby sie nie pomylic w gaszczu postow na forum) :)
Ja to dzis ogarne, ale wrzuce dopiero na prywatna grupe za tydzien.
Tym dziewczynom ktore przegapily chcialabym przypomniec, ze chetne do przylaczenia do prywatnej grupy na forum musza do mnie wyslac wiadomosc prywatna. Liste nickow planuje wyslac za tydzien :)
 
Do góry