reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Witam sie w 5t6d. Dzis mam wolne, siedze z bobaskiem i dodatkowo pilnuje typka od tapet.. ma mi korytarz ogarnac .. przenioslam sobie wszystko co potrzebne do salonu ,a on nas pozakleja i bedzie sobie dłubał.. jakos damy radę:) jak mlody mi przysnie musze ogarnac prace na jutro..
Ogolnie po weekendzie jestem tak okrpnoe styrana że szok. Ale chociaz sniadanie mi normalnie smakowało. Co mnie cieszy. W nocy wysypalo mi buzie, bola mnie stawy kolanowe (w kazdej ciazy na poczatku mnie bolaly) wiec jestem dobrej myśli. :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa,właściwie od dziś. Według aplikacji poród mam 19.11. Do lekarza dopiero za 2 tygodnie bo stwierdził ze jeszcze za wcześnie. Z Partnerem staralismy się o dziecko i za 3 razem wyszło, testy z dwoma widocznymi liniami wiec wielkie szczęście :) Teraz tylko doczekać do wizyty..Lekarz polecił brać mi kwas foliowy, czy każda z was również go bierze? To moje pierwsze dziecko i nie do końca rozumiem do czego on. A może jest tu jakaś mama która chciałaby podzielić się "doświadczeniami" i radami na priv? Szczerze mówiąc bardzo się stresuje swoja pierwsza ciąża Pozdrawiam Wszystkie mamy. 😊
cześć 😉gratuluję! Jest nas tu kilka zaprawionych w bojach mam także pytaj śmiało jeśli masz jakieś wątpliwości 🙂
 
Witamy [emoji5] piersiami się nie przejmuj, jedne kobitki bolą drugie nie [emoji5]
Hej dziewczyny :) Termin z ostatniej miesiączki mam na 28.11. Obecnie 4+3 :) w styczniu poroniłam pierwszą ciążę, dowiedziałam się w 8 tyg że serduszko przestalo bić w 6+5. Od początku ciąża była 2 tyg młodsza. Ale szybko się pozbierałam no i udało się w pierwszym cyklu starań. Bardzo się cieszę i boję jednocześnie. Przyrost bety juz sprawdzony jest okej, od gina dostałam profilaktycznie acard i duphaston.
Mam ogromne nadzieje że będzie wszystko super :)
W tej ciąży juz podejrzewałam właściwie od samego poczatku ze sie udało od razu bóle pleców, brzucha, wstawanie o 6 bez budzika i wszystko zaczęło wydawać mi się bardzo ciężkie [emoji85]
Czuje się średnio jak poleguje cały dzień to jest okej, ale jak tylko zacznę coś robić od razu bola mnie plecy i brzuch. Staram się oszczędzać jak tylko mogę na L4 jestem juz od grudnia, nie wróciłam do pracy po poronieniu.
Martwi mnie to ze nie bolą mnie jeszcze piersi, w poprzedniej ciąży juz miałam naprawdę mocne bóle ;(
 
Dzień dobry, ja od 6 nie śpię [emoji55] wstaję o 6 żeby dupka wziąć i juz pospane. Nie zasnę za Chiny a oczy wie kleją [emoji55] Dawno z takim głodem się nie obudziłam [emoji85] ale zjadłam i żałuję bo już mnie mdli [emoji55] wczoraj miałam takie wzdęcia ze wyglądałam jak 9tym miesiącu już [emoji85][emoji1787] znowu mam mini plamienie [emoji17] jutro o 9 wizyta eh :(
20210322_074021.jpeg
 
Witam sie w 5t6d. Dzis mam wolne, siedze z bobaskiem i dodatkowo pilnuje typka od tapet.. ma mi korytarz ogarnac .. przenioslam sobie wszystko co potrzebne do salonu ,a on nas pozakleja i bedzie sobie dłubał.. jakos damy radę:) jak mlody mi przysnie musze ogarnac prace na jutro..
Ogolnie po weekendzie jestem tak okrpnoe styrana że szok. Ale chociaz sniadanie mi normalnie smakowało. Co mnie cieszy. W nocy wysypalo mi buzie, bola mnie stawy kolanowe (w kazdej ciazy na poczatku mnie bolaly) wiec jestem dobrej myśli. :)
Ooooo ja ale mnie zaskoczyłas z tymi kolanami! Mnie się wieczorami kolana i piszczele bardzo bolą i zastanawiałam się czy to może być związane z ciążą.
 
No właśnie wczoraj zjadłam lekka kolację i było lepiej. Ja znowu mam tak, że jestem mega głodna a jak pomyślę o jedzeniu to mi się niedobrze robi hehe i idę do kuchni i myślę co by tu zjeść 😂
Ja jem wszystko na co mam chęć a potem umieram 🙄bo tak mi nie dobrze 😂😂 wczoraj miałam dzień zgagi i pokapustny ból brzucha 😂
 
Dziewczyny,czy jest tu ktoś z choroba tarczycy Hashimoto? Jak wygląda wasza ciąża? Sama osobiście mam a nie bardzo wiem jakie objawy powinny mnie martwić.
 
Hej dziewczyny :) Termin z ostatniej miesiączki mam na 28.11. Obecnie 4+3 :) w styczniu poroniłam pierwszą ciążę, dowiedziałam się w 8 tyg że serduszko przestalo bić w 6+5. Od początku ciąża była 2 tyg młodsza. Ale szybko się pozbierałam no i udało się w pierwszym cyklu starań. Bardzo się cieszę i boję jednocześnie. Przyrost bety juz sprawdzony jest okej, od gina dostałam profilaktycznie acard i duphaston.
Mam ogromne nadzieje że będzie wszystko super :)
W tej ciąży juz podejrzewałam właściwie od samego poczatku ze sie udało od razu bóle pleców, brzucha, wstawanie o 6 bez budzika i wszystko zaczęło wydawać mi się bardzo ciężkie 🙈
Czuje się średnio jak poleguje cały dzień to jest okej, ale jak tylko zacznę coś robić od razu bola mnie plecy i brzuch. Staram się oszczędzać jak tylko mogę na L4 jestem juz od grudnia, nie wróciłam do pracy po poronieniu.
Martwi mnie to ze nie bolą mnie jeszcze piersi, w poprzedniej ciąży juz miałam naprawdę mocne bóle ;(
Hej 😊 Mam identyczna sytuacje jak Ty - w styczniu poronienie, teraz tez 4+3. Tez nie mam bólu piersi, a w pierwszej ciąży bolały okropnie. Nie martw się na zapas! Jeśli beta ładnie rośnie to będzie wszystko dobrze :)
Gdzieś wyczytałam, że ból piersi pojawia się na skutek silnego skoku hormonów (gl progesteronu), a ze minęły tylko dwa miesiące od poprzedniej ciąży to może organizm jest już przyzwyczajony - tak pisały kiedyś dziewczyny na wątku o poronieniach :)
Głowa do góry, będzie dobrze 😊
 
reklama
Do góry