reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja wizytę mam 30.03 na 18:20. Z objawów bolą mnie piersi i wieczorne mdłości. Czasami klucia w dole brzucha ale do przeżycia 😁 Też mam suczke która kilka dni temu swoją zabawkę traktowała jak szczeniaczka, a teraz wskakuje i się duzzzzo tuli. 🐕🐕
 
reklama
Wieczorem ogólnie mam takie mdłości, że spać nie mogę. Tylko wczoraj jakoś łagodnie poszło :) nawet dziś zjadłam śniadanie bez większych problemów, ale zapewne coś jeszcze wyskoczy. Bo przeważnie mdli po jedzeniu a nie przed. Zgagę mam co chwilę po chwilę także też nie ma tragedii 😊😀
O ja mam podobnie, jak sobie radzisz? Wczoraj siedziałam w toalecie chyba z 30 min tak mi się dźwigało i nie mogłam zasnąć przez to. Dzisiaj zjadłam lekka kolację, może to trochę pomoże.
 
Ja jestem ... na początku był dramat tak mnie piekło samo wstrzykiwanie heparyny. Ale znalazłam sposób, wbijam igle do połowy i podaje bardzo bardzo powoli... po brzuchu nawet nie widać ze codziennie muszę brać zastrzyki - żadnych siniaków☺️
Oooo dzieki za podpowiedz🥰 nie mam juz takich ogromnych siniorow jak na poczatku, ale jeszcze nie jest idealnie. Sprobuje Twoją metodą
 
Pies płakał, no padłam [emoji23] ja od początku sama robie, Może dojde do wprawy
Nie wiem jak mi się to udaje ale nie mam żadnych śladów po zastrzyku... robię trochę przeciwnie niż na filmikach instruktażowych bo igłę wbijam bardzo powoli i tylko do połowy [emoji3526]Na początku zastrzyki robił mi mój narzeczony i odczucia były tragiczne- ja krzyczałam , on krzyczał i pies płakał [emoji28]teraz robię je sama wypracowana metoda i jest w miarę ok aczkolwiek przyjemne to chyba nigdy nie będzie.
 
Amaleta ja piszę się jako pierwsza. Później jak coś mogę zawsze pomoc przy liście posprawdzać dodatkowo czy ktoś nam nie umknął.
Ja zrobie ta liste, wyslijcie do mnie privy z deklaracja checi, pare razy oglosimy tu “nabor” i za tydzien zalozymy grupe.
 
Kwestią rzeczową jest to która podejmie się zrobienia tej listy. Zweryfikowania każdej aby nie pominąć kogoś ale też nie brać takiej osoby która tylko się przywitała i milczy. A jest aktywna na forum online. Trochę nas jest. Cały czas dochodzą nowe osoby. Myślę że tydzień jeszcze powinnyśmy wytrzymać, a wtedy wyklaruje się nasze grono a dodatkowo damy szanse nowym na wbicie się w nasze towarzystwo.

Ja też wlaśnie mam te ukłucia i bóle, dzis np cały dzień super sie czułam a jak wróciłam do domu od teściowej to ciągle czuje ból podbrzusza taki lekki jak na okres 🤔 niby normalne a stresujące poniekąd ..
Szczególnie że wizyta dopiero za 1.5 tyg 😑
Mnie w sumie cały czas kłuje od 2 tygodni , raz lewy jajnik raz prawy, czasem na środku 🤷
 
Pokaz [emoji16][emoji7]

Zobacz na końcówkę 2020 w tabelce. Chińczycy inaczej liczą lata i luty 2021 jest dalej dla nim rokiem szczura [emoji16] czyli podciągają pod końcówkę 2020

Podwójne widzenie jest wskazaniem do wizyty u okulisty zawsze. Może to nic nie znaczyć, ale raczej to nie jest objaw, który wynika ze zmęczenia, niewyspania itp

Która to jest Twoja ciąża? Masz jakieś choroby dlatego Twoja ciąża jest wysokiego ryzyka? :(

Wow brzmi obłędnie [emoji39] zrobisz fotę następnym razem jak będziesz jeść? [emoji16] Nigdy nie jadłam grillowanej kapusty i prażonych nori [emoji85]

Da się założyć, nawet wszystko załatwiałam osobiście i mamy swój wątek prywatny z paroma dziewczynami ;)
Dziękuję [emoji846] wychodzi dziewczynka. Nie pogniewałabym się gdyby się sprawdziło [emoji6]
 
reklama
Myślę że nie ma co się męczyć i jeśli któraś z nas potrzebuje l4 trzeba po prostu iść. Ja sama tez sie wybieram iść :) z tym że jeszcze ten tydzień przechodzę do pracy ( mam dwa dni tylko w pracy bo tak to zdalna) a pozniej idę na urlop bo mam trochę dni zaległych :) a potem l4 i nie zamierzam wracać a gorący okres sie szykuje w pracy i też zawsze myślałam że będę długo w ciąży pracować ale jednak nie umiem skupić się i wysiedzieć 8h w jednej pozycji :/ szczególnie mając za sobą stratę i dziwne myśli niekiedy. Dziewczyny dla nas odpoczynek i dobre samopoczucie jest najważniejsze 🥰
 
Do góry