reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

matko zazdroszczę że masz moc. Ja mam zadyszki. Ogarnęłam kuchnie i sypialnie teraz siedzę bo brzuch mnie ciagnie i jestem wykończona a nawet połowa nir zrobiona 😞☹️😭😭😭
Mi się udało kuchnie i łazienkę i padłam. Chciałam chociaż dwa okna umyć, tak na raty przed świętami, ale chyba nie dam rady 😔
 
reklama
To że większość chce zamknięty to rozumiem jak najbardziej. Ale trzeba brać pod uwagę osoby które napisały jeden post, a chcą być na zamkniętym tylko po to aby sobie podczytywać. Dlatego tak ważne jest wytrzymać chwilę i obserwować nicki. To moje zdanie.
zgadzam się. Te które się odezwały chociaż zostawiły jakiś znak po sobie ale pewnie jest duże grono osób które tylko czyta...
 
Mnie też brzuch bolał ok 3tyg, już jest o wiele lepiej. Czasami pobolewa ale nie tak jak wcześniej. Na pewno ból minie. Potwierdzam, nie ma co się denerwować @Emilcia88 :)

Nie ma czym się stresować. To normalne. Mogłaś mieć później owulacje.
Ja byłam 5+3 był pęcherzyk, 6+0 był pęcherzyk żółtkowy i później 7+0 (wg pomiarów na usg wyszło, że to jednak 6+4) był zarodek z serduszkiem :)

Beta musi wzrastac co 48h o ok 66%. Zazwyczaj rośnie więcej.
Biorąc pod uwagę najniższy prawidłowy próg ok. 66% to:
Czwartek - 1200, 900
Sobota - 1993,494
Poniedziałek - 3309,200
Środa - 5493,272
Itd.
To tak oczywiście na minimum, wzrosty pewnie będą wyższe :)
Dziękuje za szybkie wyliczenie
 
Ja dzis padam. Od rana placze. Poplakalam sie mowiac mezowi ze sie poplakalam kiedy pani w TV sie poplakala 🤣🤣🤣 Mam zadyszke od wieszania prania i wkladania rzeczy do suszarki. Masakra.
Z dobrych rzeczy przestalam sie zadreczac i spokojnie patrze do przodu.
Ja dzisiaj sama z siebie się śmiałam, robiłam tosty, najpierw mężowi, a potem sobie i przez cały czas miałam w głowie że nie chce ketchupu (a ja jestem z tych co wszystko by zjedli z ketchupem 😂) i jak nadszedł ten czas to zaczęłam beczeć że nie chce ketchupu... 🤣🤣
 
zgadzam się. Te które się odezwały chociaż zostawiły jakiś znak po sobie ale pewnie jest duże grono osób które tylko czyta...
To dziewczyny chcecie zamknięty wątek na forum jednak? Facebook i messenger odpadają? Mi jest w sumie wszystko jedno, chociaż na Facebooku lepiej się przegląda wszystko i można czegoś poszukać, chociaż czy to potrzebne 🤔
 
a to pewnie to. Ja przez migrenę z aura straciłam wzrok na jedno oko ale trwało to dosłownie parę sekund. Najpierw nie widziałam środka później przesuwalo się to do boku a zaczęło się od kuli dyskotegowej w lewym górnym rogu. Całe szczęście miałam tak tylko raz wystraszyłam się na maxa
Oo ja mam migreny z aura, to jest masakra, zazwyczaj się zaczyna właśnie od kuli dyskotekowej która się powiększa aż się na moment traci wzrok, u mnie to trwa parę minut, a później zaczyna się ból głowy.
 
Dziewczyny a umiecie na własnych doświadczeniach określić betę jeśli we czwartek moja beta wynosiła 1200,900ml to we wtorek ile kozę wynosić mniej więcej? Zastanawiam się co będzie na usg widać
Co drugi dzień powinna się podwajać, więc jak w czwartek miałaś 1200 to we wtorek ok 7200 powinno być
 
Co drugi dzień powinna się podwajać, więc jak w czwartek miałaś 1200 to we wtorek ok 7200 powinno być
Dzięki poprostu zastanawiam się co we wtorek zobaczę na usg ale podobno lekarz do którego idę ma jakieś lepszy sprzęt i Że na zwykłym nie raz nic nie widać a u niego widać ciąże
 
reklama
Mnie też. Tylko właśnie żeby było bardziej prywatnie [emoji16]
To dziewczyny chcecie zamknięty wątek na forum jednak? Facebook i messenger odpadają? Mi jest w sumie wszystko jedno, chociaż na Facebooku lepiej się przegląda wszystko i można czegoś poszukać, chociaż czy to potrzebne [emoji848]
A który t+d będziesz miała we wtorek?
Dzięki poprostu zastanawiam się co we wtorek zobaczę na usg ale podobno lekarz do którego idę ma jakieś lepszy sprzęt i Że na zwykłym nie raz nic nie widać a u niego widać ciąże
 
Do góry