reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mnie przez bite trzy tygodnie mocno bolalo, więc znowu nie tak szybko :) Ale koniec końców przeszło. Lekarze, a byłam u dwóch, powiedzieli że się zdarza więc się nie martw jeśli się nie dzieje nic innego :)
Mnie też brzuch bolał ok 3tyg, już jest o wiele lepiej. Czasami pobolewa ale nie tak jak wcześniej. Na pewno ból minie. Potwierdzam, nie ma co się denerwować @Emilcia88 :)
Gratuluję 🥰
Teraz się trochę zestresowałam, ja wczoraj na wizycie wg OM 5t4d a tylko pęcherzyk widoczny :(
Nie ma czym się stresować. To normalne. Mogłaś mieć później owulacje.
Ja byłam 5+3 był pęcherzyk, 6+0 był pęcherzyk żółtkowy i później 7+0 (wg pomiarów na usg wyszło, że to jednak 6+4) był zarodek z serduszkiem :)
Dziewczyny a umiecie na własnych doświadczeniach określić betę jeśli we czwartek moja beta wynosiła 1200,900ml to we wtorek ile kozę wynosić mniej więcej? Zastanawiam się co będzie na usg widać
Beta musi wzrastac co 48h o ok 66%. Zazwyczaj rośnie więcej.
Biorąc pod uwagę najniższy prawidłowy próg ok. 66% to:
Czwartek - 1200, 900
Sobota - 1993,494
Poniedziałek - 3309,200
Środa - 5493,272
Itd.
To tak oczywiście na minimum, wzrosty pewnie będą wyższe :)
 
reklama
Podstawowe, morfologia +mocz+ cytologię. Czeka mnie jeszcze wizyta u dentysty. W poprzedniej ciąży miałam przejścia z bólem zęba. Nigdy więcej.
jakie badania robiłaś? Też chyba na 31 chce wziąć ze sobą badania. W pierwszej ciąży miałam niedoczynność tarczycy więc chce to mieć chociaż jak najszybciej sprawdzone.

Ja się czuję nawet spoko tylko mega bolą mnie piersi najbardziej rano tragedia muszę trzymać jak chodzę brzuch od czasu do czasu. Ale mam jakieś źle przeczucia nie wiem.... Za dużo czytam pewnie i ta torbiel mnie martwi...

Wstaje z łóżka robić śniadanie dziecku bo zaraz 11[emoji2962][emoji33][emoji33]
Miłego dnia[emoji8]
 
To że większość chce zamknięty to rozumiem jak najbardziej. Ale trzeba brać pod uwagę osoby które napisały jeden post, a chcą być na zamkniętym tylko po to aby sobie podczytywać. Dlatego tak ważne jest wytrzymać chwilę i obserwować nicki. To moje zdanie.
 
reklama
Podstawowe, morfologia +mocz+ cytologię. Czeka mnie jeszcze wizyta u dentysty. W poprzedniej ciąży miałam przejścia z bólem zęba. Nigdy więcej.
też właśnie muszę umówić się do dentysty na przegląd... Cytologie i USG piersi zdążyłam zrobić przed samym zajściem w ciaze. Więc zostaje mi morfo i mocz zrobię jeszcze tsh a później zobaczę co lekarz zdecyduje. Wizytę mam 31 o 15.30 rano jedziemy z synkiem na wyniki jak zrobię ta podstawę z rana to po południu powinno już być prawda? Aż mnie skręca na sama myśl że będę musiała specjalnie rano wstawać robić badania...
 
Do góry