reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Właśnie miałam pytać jak mąż zareagował :)
Mój wiedział od pierwszego testu i muszę stwierdzić, że jest mega wsparciem psychicznym i fizycznym. ❤️
Na początku lekki szok ale szczęśliwy . Mamy nadzieje ze wszystko będzie dobrze i nikomu nie mówimy na razie , trosze mu smutno ze od razu nie mówiłam jak podejrzewałam ale zrozumiał ze nie chciałam go nie potrzebnie nakręcać gdyby to był fałszywy alarm
 
reklama
No właśnie nie mam wady, oka też nie miałam ściśniętego bo już chwilę bylam obudzona jak mi się tak podziało.

To była chyba migrena, która się tak rozkrecala bo potem doszedł regularny ból głowy u światłowstręt :)
a to pewnie to. Ja przez migrenę z aura straciłam wzrok na jedno oko ale trwało to dosłownie parę sekund. Najpierw nie widziałam środka później przesuwalo się to do boku a zaczęło się od kuli dyskotegowej w lewym górnym rogu. Całe szczęście miałam tak tylko raz wystraszyłam się na maxa
 
Na spokojnie. Chyba w ubiegłym tygodniu pisałam o podobnej sytuacji u siebie. W tedy beta wynosiła 145. Kilka kropel na papierze i trwało to z 10 min. Położyłam się i odpoczęłam. Po chwili już nic nie było.
Także połóż się i odpocznij. Takie rzeczy się zdarzają na początku. 😘
Ja jeszcze zrobiłam progesteron po tym plamieniu. Może też zrób to lekko Cię uspokoi.
Dzięki 😘 ja mam wrażenie że ciągle świruje. 🙄
 
Dziewczyny odebralam dzis wyniki bad. moczu, orientujecie sie czy te bakterie już swiadczą o infekcji?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210320-143214_Drive.jpg
    Screenshot_20210320-143214_Drive.jpg
    170,6 KB · Wyświetleń: 73
Dziewczyny a umiecie na własnych doświadczeniach określić betę jeśli we czwartek moja beta wynosiła 1200,900ml to we wtorek ile kozę wynosić mniej więcej? Zastanawiam się co będzie na usg widać
 
reklama
Jeśli chodzi o dziwne zaburzenie wzroku to przedchwila znalazłam taka informacje ze może to być niepokojące
 

Załączniki

  • C3C6DA71-2B74-407A-8FEF-D6FEC1E0C527.png
    C3C6DA71-2B74-407A-8FEF-D6FEC1E0C527.png
    70,9 KB · Wyświetleń: 60
Do góry