reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

@Jotka_Szczotka i @Patka77 tych weekendow w roku jest 6-10, 3 na golfa i pare w miedzyczasie. Nie puszczam go na wiekszosc, w tym roku juz byl, kolejny wyjazd mieli “zawody wedkarskie” kolejny wyjazd w dlugi weekend w polowie maja, a sezon sie dopiero rozkreca. Wyjsc sie zabawic, niech idzie, to zdrowe. Ale najlepsze weekendy w roku to przegiecie.

Moj ma troje dzieci z poprzedniego, znamy sie 15 lat, a jego byla mu przyprawila rogi i malzenstwo sie skonczylo.
ale jest naprawde cudownym facetem i naprawde nie mam na co narzekac. Ja z kolei bezdzietna chce zyc jak czlowiek czyli wyspac sie w weekendy, podrozowac cos poplanowac itp.
Dla mnie to naprawde poswiecenie stylu zycia taki uklad, ale nie mam z tym problemu... do czasu.

Dziewczyny, serio, niech ktoras juz zalozy te prywatna grupe :)
 
reklama
ja sie tylko zastanawiam bo mam 37 lat, a rocznikowo 38 🙈 jak mam sprawdzic ten kalendarz plci???
Najlepiej sprawdzać z tabelki bo tam wtedy jest rozpisana data urodzenia matki co do dnia.
Chińczycy jakoś inaczej przeliczają lata. Wiem, że ludzie mówią, że niby się im kalendarz nie sprawdził. A potem się okazuje, że jak zerkną w tabelkę to jednak sprawdził 😁 bo tam lata są inaczej liczone 🙈
Zobacz tu :

Ja byłam raz na Łubinowej ale na prywatnej wizycie u pana doktora no i nie mam zbyt pozytywnych wrażeń . Ale może to kwestia indywidualna
U kogo byłaś?
 
@Jotka_Szczotka i @Patka77 tych weekendow w roku jest 6-10, 3 na golfa i pare w miedzyczasie. Nie puszczam go na wiekszosc, w tym roku juz byl, kolejny wyjazd mieli “zawody wedkarskie” kolejny wyjazd w dlugi weekend w polowie maja, a sezon sie dopiero rozkreca. Wyjsc sie zabawic, niech idzie, to zdrowe. Ale najlepsze weekendy w roku to przegiecie.

Moj ma troje dzieci z poprzedniego, znamy sie 15 lat, a jego byla mu przyprawila rogi i malzenstwo sie skonczylo.

ale jest naprawde cudownym facetem i naprawde nie mam na co narzekac. Ja z kolei bezdzietna chce zyc jak czlowiek czyli wyspac sie w weekendy, podrozowac cos poplanowac itp.
Dla mnie to naprawde poswiecenie stylu zycia taki uklad, ale nie mam z tym problemu... do czasu.

Dziewczyny, serio, niech ktoras juz zalozy te prywatna grupe :)
W takim razie nie denerwuj sie tylko szczerze z nim porozmawiaj. W takich trudnych sytuacjach najlepiej jest u zródla szukac . Jestes w ciąży, powiedz mu wprost o obawach i potrzebach .. czytajac opis to mądry facet. Ale wiesz jach sa faceci czasami ehoistyczny czasaki poprostu czehos nie widza, kie rozumieja.. to prosta budowa, trzeba z jia rozmawiac :* przemysl sobie i popostu staw czoła :)
 
Najlepiej sprawdzać z tabelki bo tam wtedy jest rozpisana data urodzenia matki co do dnia.
Chińczycy jakoś inaczej przeliczają lata. Wiem, że ludzie mówią, że niby się im kalendarz nie sprawdził. A potem się okazuje, że jak zerkną w tabelkę to jednak sprawdził 😁 bo tam lata są inaczej liczone 🙈
Zobacz tu :


U kogo byłaś?
dzieki 😩 wyszedl mi chlopak
 
W takim razie nie denerwuj sie tylko szczerze z nim porozmawiaj. W takich trudnych sytuacjach najlepiej jest u zródla szukac . Jestes w ciąży, powiedz mu wprost o obawach i potrzebach .. czytajac opis to mądry facet. Ale wiesz jach sa faceci czasami ehoistyczny czasaki poprostu czehos nie widza, kie rozumieja.. to prosta budowa, trzeba z jia rozmawiac :* przemysl sobie i popostu staw czoła :)
moj jest taki kochany i lagodny (w przeciwienstwie do mnei) ze nie potrafi im powiedziec “nie”. Gadam z nim, ale chyba ma krotka pamiec ;)
 
moj jest taki kochany i lagodny (w przeciwienstwie do mnei) ze nie potrafi im powiedziec “nie”. Gadam z nim, ale chyba ma krotka pamiec ;)
tutaj jest duza roznica kulturowa i to jest dosc normalne ze czasem ona jedzie sama na weekend, a czasem on. Ze wzgledu na fakt istnienia dzieci nasza sytuacja nie jest optymalna i taki uklad sprawia ze mielimysmy 0-1 wspolnych weekendow w miesiacu w ktorym takie wyjazdy mialyby miejsce.
Gdyby nie korona lecialabym pewnie na weekend w jakies fajne miejsce, ale w sytuacji korony siedze kolkiem w domu :(
 
a Twoj ma dzieci z poprzedniego malzenstwa? ;) ja w tej chwili mam wolny 1 weekend na 4, zmieniamy system na co 2 teraz. Ja bym chciala moc sobie zaplanowac czas z mezem bez ogladania sie a to na jego dzieci czy kolegow. Ja go zachecam zeby poszedl z nimi zabalowac, napic sie, przywioze, odwioze, ale znikac od razu na caly weekend to przegiecie jak mamy prawie zawsze dzieci.
zgadzam się z Tobą. No kurde niech się ogarnie jeden dzień koledzy reszta dla Ciebie!!!
 
reklama
hahaha to zrobiło mi dzień. Jak się urządziła tak? Ile pokoi na takim metrarzu? hahahah
Powiem Ci, że sen był lekko straszny bo myślałam, że już nigdy z tego zęba nie wyjdę 😂

Ja mam jeszcze takie pytanie na poważnie. Przed dniem spodziewane miesiączki i kiedy nie przychodziła przez dwa dni dość mocno czułam ból podbrzusza. Teraz się to uspokoiło. Macie podobnie?
 
Do góry